2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامانای عزیز من پسر 6 ساله ای دارم که امسال سال 3 ای است که مهدکودک زرین میره.واقعا از این مهد و مدیریت و کادر ان رضایت کامل را دارم.اگه دنبال مهد کودک خوبی هستید.امن ترین مکان با احساس ارامش کامل برای بچه ها این مهد می باشد.پسر من خیلی سخت مهد را قبول می کرد و خیلی به من وابسته بود و از 2 سالگی به مهد کودک می رفت البته اولش من مهد زرین را نمی شناختم و او به مهد دیگری می رفت.اما از بدو ورود به این مهد حسابی جذب این محیط شده است.اکنون از ساعت 3 تا 4 من در حیاط منتظر پسرم می ایستم اما راضی نمی شه بیاد.
2728
ار زمانی که مهد کودک زرین را انتخاب کردم با ارامش تمام تا اخرین ساعات کاری در محل کارم حضور دارم چون حتی وقتی ساعت 4 به مهد می رسم بازم پسرم دوست داره با دوستاش بازی کنه.مهد کودک زرین مثل خونه برای بچه ها است.واقعا با ارامش تمام کودک خودتون را به این مهد بسپارید.همش افسوس می خورم که پسرم از سال اینده باید از اینجا به مدرسه برود و امیدوارم بتونم مدرسه ای پیدا کنم که این ارامش را برای من و فرزندم داشته باشد. حتما برای دیدن مهدکودک بروید.شاید در ابتدا شما را جذب نکند ولب واقعا مادرانه به بچه ها محبت می کنند. www.mahdezarin.com

مامان ها سلام. اطلاعات خوبی درباره مهد کودک زرین در وبسایت بافرزندم http://bafarzandam.com/مهد-کودک-و-پیش-دبستانی-دو-زبانه-زرین/  وجود داره. امیدوارم به دردتون بخوره. لطفا برای کمک به بقیه والدین اگر تجربه ای داریددر قسمت نظرات واردش کنید.