2703
2553
عنوان

بازی های خلاقانه مادر و کودک در خانه

331159 بازدید | 2694 پست
سلام دوستان این تایپیک رو ایجاد کردم برای اینکه با هم باشیم و از تجربیات همدیگه استفاده کنیم ...هر کار دستی و یا بازی و یا اسباب بازی و نقاشیو بازی های جدید و هر چیز مفید دیگه ای که به رشد خلاقیت بچه هامون کمک می کنه رو تو این تایپیک بزارید ممنون
.
.
.
.

ضمنا این تایپیک من نیست تایپیک همه شماست پس خواهش می کنم همه شرکت کنید و از نظرات خوبتون بهرمندمون کنید
ممنون

امیدوارم از این تایپیک لذت ببریم

بازی برای تسکین کودک

کودک در ضمن بازی آرامش و سکون پیدا می کند ، غم و اندوه خود را فراموش می کند ، ناراحتی ها و عقده هایش از میان می روند. طفل ضمن بازی با پرخاش کردن به عروسک ، به زمین کوبیدن او، پاره کردن و دریدن کاغذ و یا پارچه ، عقده تکانی کرده و خود را آرامش می بخشد.

طفل در ضمن بازی گروهی احساس می کند میان جمع پذیرفته شده است ، دیگران برای او ارزش قائلند ، او را هم به حساب می آورند و این خود مایه تعدیل و آرامش اوست ، بسیاری از حب جاه ها ، علاقه مندی ها به رهبری و فرماندهی ارضا می شوند.
در بازی ، رهبری بر اساس انتخاب آزاد است و اگر کودک به رهبری بازی دست نیابد باز هم ناراضی و ناراحت نیست و می تواند دلایل آن را بفهمد و به گونه ای راضی شود که حق او همان است که بدو رسیده است ، و این خلاف آن وضع و موقعیتی است که در خانه یا مدرسه با آن مواجه است ، زیرا طفل در خانه یا مدرسه همیشه خود را محکوم می بیند و فکر می کند والدین و معلمان بر او تسلط دارند بدون اینکه او حق اظهار نظر داشته باشد.

از رسول آذری
خدایا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
اون خمیر دستساز برای بچه های زیر دوسال مناسبه و بعد از اینکه به سنی رسیدن که بفهمن نباید خمیر رو بخورن می تونید از خمیر آماده استفاده بکنید و اینکه رنگ انگشتی هم خیلی خوبه
خدایا
بهناز جون بهت تبریک میگم که قدر این بزرگترین نعمت الهی(یعنی دختر نازت)رو میدونی و ازش لذت میبری.
زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی
2706