** كثيف ترين و چرك ترين مرد ايران!!!!! + عكس !!! - صفحه 1
نی نی سایت > تبادل نظر > متفرقه > عمومي > ** كثيف ترين و چرك ترين مرد ايران!!!!! + عكس !!!

موضوع: ** كثيف ترين و چرك ترين مرد ايران!!!!! + عكس !!! + اظهار نظر

1   2  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
مامان سيدحسين پست ها : 1727عضویت:1389/10/7
1390/8/1 - 2:36 عصر
سايت  آپلود عكس رايگان , فضاي  رايگان براي آپلود عكس , آپلود عكس با لينك مستقيم , آپلود عكس رايگان

مردي كه در دهستان دژگاه دربخش دهرم شهرستان فراشبند "شيراز" روزگار مي گذراند و به حاج عمو معروف است ، از حمام گريزان است و مي گويد كه اگرتميز شود، مريض مي شود.
عمو حاجي كه چهره‌اي همانند انسان‌هاي غارنشين دارد و كهنسال به نظر مي‌رسد كه حتي مردم عادي سن او را نزديك به يك قرن مي‌دانند، رنگ خاكستر گرفته و قشري ضخيم از چرك بر اندام او سنگيني مي‌كند.

سايت  آپلود عكس رايگان , فضاي  رايگان براي آپلود عكس , آپلود عكس با لينك مستقيم , آپلود عكس رايگان

چند سال پيش جوانان محل تصميم گرفتنند عمو حاجي را به رودخانه ببرند تا آبي به بدن اين مرد برسد، به همين منظور هنگامي كه عموحاجي در خواب بود او را در عقب يك وانت گذاشتند تا او را در رودخانه حمام كنند اما وقتي به رودخانه رسيدند، ديدند عمو حاجي در عقب وانت نيست زيرا او پيش از رسيدن، خود را به بيرون از وانت انداخته بود تا مبادا بدنش با آب آشتي كند وعمو حاجي همان جا گفته بود اگر تميز شوم، مريض مي‌شوم.

]سايت  آپلود عكس رايگان , فضاي  رايگان براي آپلود عكس , آپلود عكس با لينك مستقيم , آپلود عكس رايگان

عموحاجي از خوردن هر نوع خوراكي تازه و نوشيدن آب بهداشتي پرهيز مي‌كند به گونه‌اي كه اگر به زورهم به او آب گوارا بنوشانند، عكس العمل منفي نشان مي‌دهد و به شدت ابراز ناراحتي مي‌كند.

حيوانات مرده و گنديده لذيذترين غذاها
لذيذترين غذاها به قول خودش، حيوانات مرده و گنديده است و فرقي ندارد كه اين حيوان حلال و يا حرام گوشت باشد.
اين سالخورده كه گفته مي‌شود به دليل مشكل عاطفي كه در ايام جواني براي او رخ داده از مردم و اجتماع گريزان و گوشه عزلت و انزوا برگزيده ساليان سال است كه در زير مكاني مسقف ماوا ندارد و در گرما و سرما درهواي آزاد به سر مي‌برد.

]سايت  آپلود عكس رايگان , فضاي  رايگان براي آپلود عكس , آپلود عكس با لينك مستقيم , آپلود عكس رايگان

رخي از جوانان و نوجوانان دژگاه براي عمو حاجي مرغ، گربه، روباه، خارپشت و حتي مار مرده مي‌برند او اين حيوانات را در گودالي در اطراف خود دفن مي‌كند و پس از چند روز با آتشي كه در اين گودال مي‌افروزد، آن را نيم پز مي‌كند و با ولع خاصي مي‌خورد.
عمو حاجي پس از آن با خوردن آب گنديده كه در يك حلب زنگ زده و حشرات مختلف در داخل آن شناور هستند، وعده غذايي را به پايان مي‌برد.
ليوان او يك حلب 5 /4 كيلويي روغن است و او با استفاده از اين حلب روزانه نزديك به پنج ليتر آب مي‌نوشد.

لباس پوشيدن اين مرد در دهستان دژگاه كه داراي گرماي نزديك به 50 درجه سانتي گراد است شگفتي آور است زيرا او تمام لباس‌هايي را كه مردم اين منطقه برايش مي‌آورند، پس از بريدن آستين‌هاي پيراهن و پاچه‌هاي شلوار با دندان، آنها را برتن مي‌كند.
لوازم زندگي او شامل يك چماق است كه پيشتر پلوس وانت بوده است و وزن آن 17 كيلوگرم است، استكان چايخوري اين مرد عجيب يك كلاه ايمني اسقاطي است و چند حلب كهنه روغن نباتي است كه بچه‌هاي اين دهستان با آفتابه در اين حلب‌ها براي او آب مي‌ريزند.
عمو حاجي يك پيپ استثنايي هم دارد كه از يك زانوي سه اينچي آب تشكيل شده كه او سرگين ( فضولات)حيوانات را در آن مي‌ريزد و آتش مي‌زند و به آن پك مي‌زند و با هر مرتبه پك، دود پر حجمي از دهانش خارج مي‌شود.

فزون بر اين كه شست و شوي بدن، ظرف آب و بهداشت براي او معنا ندارد، خود را با سوزاندن موهاي زايد بدن اصلاح مي‌كند.
محل زندگي اين مرد رويگردان از بهداشت و مردم، محل تجمع سگ، گاو و چهارپايان محل است.
به نظر مي‌رسد تا كنون كارشناسان بهداشت با عموحاجي مواجه نشده‌اند.
شهرستان فراشبند در فاصله 164 كيلومتري جنوب غربي شيراز، واقع شده است

Mahya پست ها : 451عضویت:1390/6/30
1390/8/1 - 2:41 عصر
Mahya پست ها : 451عضویت:1390/6/30
1390/8/1 - 2:42 عصر
مامان الي پست ها : 4264عضویت:1389/7/19
1390/8/1 - 2:43 عصر
واي خداي من
مرا كسي نساخت ، خدا ساخت . نه آنچنان كه كسي مي خواست ، كه من كس نداشتم . كسم خدا بود ، كس بي كسان....
ماندانا پست ها : 5565عضویت:1386/12/4
1390/8/1 - 2:44 عصر
چقدر رقت اميز...چقدر دلم سوختتتتتتتتتتتتتت :((((((((
راحيل پست ها : 2008عضویت:1390/4/12
1390/8/1 - 2:48 عصر
كاش مي شد بي هوشش كنن ببرنش حموم!
مريمي پست ها : 1125عضویت:1389/1/14
1390/8/1 - 2:49 عصر
جالب بود
MaMan NeDa پست ها : 8559عضویت:1389/3/1
1390/8/1 - 2:50 عصر
همين از ما سالمتره
:|
ماندانا پست ها : 5565عضویت:1386/12/4
1390/8/1 - 2:53 عصر
انقدر ميكروب خورده ديگه بدنش فقط پادتن توليد ميكنه به قول ندا از ما سالمتره:)))
~سارا~ پست ها : 6940عضویت:1389/12/23
1390/8/1 - 2:53 عصر
آپلود سنتر عكس رايگان
به خاطر بسپار! همراهي خدا با انسان مثل نفس كشيدن است. آرام...بي صدا...هميشگي
       مبارک باشه :)
هلن مامان ديانا پست ها : 2098عضویت:1389/3/3
1390/8/1 - 2:55 عصر
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خداي مهربان مواظب ديانا و مرساناي من باش تنشون رو سالم بختشون رو بلند گردان در ضمن بي زحمت پدر و مادر اين دو فرشته رو هم سالم نگه دار مرسي و آمين.
شراره پست ها : 976عضویت:1390/1/20
1390/8/1 - 3:08 عصر
واي اين ديگه چيه؟شيطونه ميگه برو تو غذاش يه چيز بريز بيهوش بشه بعدم با كيسه بيوفت به جونش ههههههههههه
مردم اغلب از بی وقتی شکایت می کنند ، در حالی که مشکل اصلی بی هدفی است.
مامان دو دختر پست ها : 11379عضویت:1389/11/28
1390/8/1 - 3:11 عصر
ههههههههههههههه شراره
خداوندا طول عمري با عزت به پدر مادر خوبم. عطا كن
مامان دو دختر پست ها : 11379عضویت:1389/11/28
1390/8/1 - 3:12 عصر
وي من با عكسش حالم بهم خورذ چه برسه به كيسه كشيسدن
خداوندا طول عمري با عزت به پدر مادر خوبم. عطا كن
* هــا نـا * پست ها : 10448عضویت:1388/5/27
1390/8/1 - 3:20 عصر
ههههههههههههه شراره گل گفتي:)))))))
دخمل نازم سیده مِشکات 9/4/93 ساعت 4 صبح دوشنبه به دنیا اومد و چشم و چراغ خونمون شد
* هــا نـا * پست ها : 10448عضویت:1388/5/27
1390/8/1 - 3:21 عصر
بايد بندازيش تو استخر وايتكس چند روز خيس بخوره :))
دخمل نازم سیده مِشکات 9/4/93 ساعت 4 صبح دوشنبه به دنیا اومد و چشم و چراغ خونمون شد
*پرستا* پست ها : 10290عضویت:1389/10/11
1390/8/1 - 3:21 عصر
هستي پست ها : 7803عضویت:1389/11/20
1390/8/1 - 3:26 عصر
چه سالمهههههههههههه.
ﺧﺪﺍﯾﺎ ﻫﺰﺍﺭ ﺑﺎﺭ ﺷﮑﺮﺕ. ﺻﺪﺍﯼ ﻗﻠﺒﺶ ﻫﻢ ﺷﻨﯿﺪﻡ. ﺳﺎﻟﻢ ﺑﯿﺎ ﺑﻐﻠﻢ.
       فقط 13 هفته و 2 روز به تولد ﻧﯽﻧﯽ ﮔﻮﻟﻮ باقی مونده !
Beauty Star پست ها : 5064عضویت:1390/1/18
1390/8/1 - 3:26 عصر
iiiiiiiiisssssssssssssshhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
فرنگيس (انرژي مثبت +) پست ها : 16002عضویت:1389/1/22
1390/8/1 - 3:41 عصر
اول بايد بزاريش تو ديگ اب جوش يه ساعت بجوشه كه يه كم چركاش خيس بخوره بعد با پودر كف شوي و سنگ پا بايد كله بدنشو بسابوني.اونوقت شايد شبيه كساني بشه كه يه ساله حموم نرفتند!!
ياد شعر ژان ژوليده اثر شل سيلور استاين افتادم.هههههههههه
.
.
استاين :

� ژوليده ترين مرد ِ روي زمين �

من ژان ِ ژوليده م ، ژوليده ترين مرد روي زمين
تا حالا تو عمرم حموم نرفته م ، مي بينين ؟
پيراهنم ديده نمي شه ، اينقدري كه چركه رو اون
گوش هام چنان پُر شده كه مي شه علف ازشون بزنه بيرون .

آخه آب يا يه ريزه گرمه برام .
يا كه يه ريزه سرده برام .
من كپك زده و پر گرد و خاك ، وصله پينه اي و خارشكي ام
كثيف و سرتاپا خاكي ام .
آخه آب يا يه ريزه گرمه برام .
يا كه يه ريزه سرده برام .

من توي يه خوكدوني ، با يه مرغ و پنج تا خوك ِ پروار زندگي مي كنم
سه تا مارمولك هم هستن كه مي خزن تو جاي خوابم
كه تا بخوام وول بخورم ، زرتي من رو مي خارونن ، من هم از جام مي پرم .
كجا ؟ روي همون تخته پاره هاي زمختي كه مي خوابم .

اگه با يه چراغ دستي توي گلوم رو نگاه كني ، خوب مي بيني
كه اندروني ام از گرد و خاك پوشيده شده ؛ كل اندروني .
وقتي كه راه مي رم غژغژ صدا ميدم ، وقتي مي خوام حرف بزنم صداي جير جيرك در ميارم .
هر وقت هم كه عطسه مي كنم ، كلي خاك بيرون ميدم .

اصلا فكر حوله و صابون ، دادم رو در مياره
وقتي كه مردم مي خوان بهم چيزي بگن يه باره
نميان كه بهم بگن ، عقب وا مي ايستن و داد مي زنن .
به نظرم از اينكه بوي من به مشام شون بخوره ، مي ترسن .

ساس هايي كه روي من جست مي زنن ، برام آواز مي خونن تا بخوابم
اون وقت مگس هاي زباله نشين وزوز مي كنن و نمي گذارن بخوابم .
اون ها بهترين دوستايي اند كه تا حالا داشته م و از ترس اينكه مبادا خفه بشن ، هيچ وقت اونقدر به درياچه نزديك نمي شم .

هر شب ساعت نُه مي شينم كه شام بخورم
همراه با موريونه هايي كه تو صندلي ام زندگي مي كنن .
من و خفاش ها با هم رفاقت و شوخي داريم ،
من و شپش ها يي كه تو موهام راه مي رن گپ هاي دوستانه مي زنيم .

اگه يه همسر پيدا كنم ، زندگي ام ديگه محشر مي شه
اما مي ترسم هيچ وقت نشه
مگه يه دختر ِ خانوم و آروم و باوقار پيدا كنم ،
با صورتي زيبا و قلب پر احساس ؛ يعني مي تونم ؟
خانومي كه بدرخشه ، نورافشاني كنه ، درخشان باشه ، تابون باشه
و تقريبا به انداره ي خود من چرك و بي سرو سامون باشه .
جر و بحث كردن با بعضيا مثل اينه كه بخواي رو چرتكه، ويندوز 8 نصب كني!
1   2  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: