2733
2734
عنوان

به نام مادر که همه وجودم از اوست

619 بازدید | 16 پست
نازنین، عطر نفسهایت را با تمام وجود می بویم و بر خاک پاهایت سجده شکر به جای می آورم. همیشه محتاج گرمای آغوشت هستم. در این تاپیک از مادرت، آنطور که شایسته است قدردانی کن روز مادر و میلاد فرخنده حضرت فاطمه مبارک باد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای رئیس اومده
خداوند روز اول آفتاب را آفرید. روز دوم دریا. روز سوم صدا را. روز چهارم رنگ ها. روز پنجم حیوانات. روز ششم انسان را و روز هفتم خداوند اندیشید دیگر چه چیزی را نیافریده است؟؟؟ پس تو را برای من آفرید
2728
مادرعزیزم بابت همه زحماتی که برمن کشیدی بابت همه بی خوابی هایی که بخاطرمن کشیدی بابت همه اذیت هایی که بابت من شدی ازت تشکرمیکنم وطلب حلالیت مادرعزیزم دستان تو را بوسه باران میکنم که این همه برمن زحمت کشیدی ویه دعادیگه دارم خداوندا همه کسانی که مادرانشان کنارشان نیس و تنهاهستند گناهان مادرانشان رابیامرز
برایم دعا کن.اجابتش مهم نیست نیاز من ارامشی است که بدانم توبه یادمی.....
خانم تهرانی روزتون مبارک
خداوند روز اول آفتاب را آفرید. روز دوم دریا. روز سوم صدا را. روز چهارم رنگ ها. روز پنجم حیوانات. روز ششم انسان را و روز هفتم خداوند اندیشید دیگر چه چیزی را نیافریده است؟؟؟ پس تو را برای من آفرید
2738
انشالله همه مادرای مهربون سرزمینم سایه شون تا ابد بالای سر بچه هاشون باشه و همیشه سرافرازی و موفقیت بچه هاشونو ببینن.
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم.
مادر 👩🏻که نشده باشی تمام زندگیت میشود دعا و التماس و خواهش از خدا برای فرزند دار شدن خودت و همسرت👨‍👩‍👧‍👦 مادر 👩🏻که نشده باشی "فرزند دار شدن " میشود بهترین هدیه از طرف خدا 👼 مادر 👩🏻که نشده باشی بیشتر فکر میکنی به همسرت 👨🏻و پدرومادر هایتان👵🏻👴🏻 و اینکه آنها چه می کشند برای دیدن فرزندت و چه آرزوهایی دارند برای او🎁 مادر 👩🏻که نشدی تمام کوههای عالم بر سرت خراب میشوند وقتی نگاه عاشقانه همسرت 👨🏻را به کودکان 👫میبینی مادر👩🏻 که نشده باشی صبور میشوی برای ادامه راهی که شاید بدون فرزند 💑باشد انگار نه انگار که تا دیروز به عشق مادر شدن به هر پیشنهادی عمل میکردی مادر 👩🏻که نشده باشی خوابت با خواب هیچکس تنظیم نیست انگار نه انگار که تا دیروز سر راحت بر بالین میگذاشتی😴 مادر👩🏻 که نشده باشی هیچ چیز به اندازه مثبت ➕بودن آزمایش بارداری تو را ذوق زده نمیکند💃🏼 اما با این حال حتی اگر مادر 👩🏻نشده باشی نگاهت مادرانه ست عمیق دقیق اشکبار چه کسی از دل مادرانی که در وجودشان مادرانگی هست اما مادر نشده اند خبر دارد ... تقدیم به تمام بانوان عزیزی که فرزندی ندارند اما مادر هستند 💖💖💖 خدمت خانومای عزیز این متن دلنوشته خودمه که دیشب توی گروه تلگ رامم نوشتم و همبنطور داره توی سایت دست به دست میشه من راضی نیستم روزتون مبارک
منم روز زن رو به همه زنان ایرانی تبریک میگم و ارزوی طول عمر برای همه مادران دارم و از خدا بهشت رو برای مادرانی که الان بین ما نیستن ارزو میکنم از جمله مادر مهربان و فداکار خودم رو که این روزا دلم براش خیلی تنگ شده
مردای ایرانی زیر بارون اگر دختری رو سوار کردید بجای شماره به او امنیت بدهید اورا به مقصد مورد نظرش برسانید نه مقصد مورد نظرتان بگذارید وقتی زن ایرانی,مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت میبیند احساس امنیت کند :نه احساس ترس بیاید فارغ از جنسیت کمی هم مرد باشید
سلامتی مادری که:هم مادر بود، هم پدر ! هم مریض بود، هم سالم ! هم گرسنه بود، هم سیر !!هم خسته بود، هم سرحال ! هم پیر بود، هم جوان ! هم دل شکسته بود، هم دل زنده ! قسمت اول هر جمله واقعیت بود، ولی قسمت دوم هر جمله اون چیزی بود که مادر وانمود میکرد تا ماغصه نخوریم مامان هایی که دلخوشیشون تو دلخوشی ما خلاصه میشه ♥سلامتی همه مامانای دنیا♥
مامان خوبم ...جوانی و زیباییت را دادی تا من جوان و زیبا شوم .... و امروزکه منتظر فرزندم تنها مرهم و مونسم تویی مادر ... به حرمت تمام اشک های یواشکی ات و آرزوهایی که برای فرزندم داری ...دست هایت را ... چشم هایت را .... عاشقانه می بوسم.... دوستت دارم مامانی 💖💖💖💖
منتظر نی نی هستی؟ خسته ای؟ نا امیدی؟ حتما اینجا رو بخون ... http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1610592&PageNumber=1
2706