2726
عنوان

معجزه ی نماز شب برای هر مشکلی

53220 بازدید | 63 پست
خودم از وقتی نماز شب خوندم ،ارامش بیشتری دارم.به لطف خدا زندگیم هر روز داره بهتر میشه.از لحاظ مادی و معنوی خیلی کمکم کرده.من چند بار چله ی نماز شب گرفتم و خداروشکر اثراتش تو زندگی خودم و خونوادم مشهود هستش.لطفاً کسانی که نماز شب میخونن از اثراتش بگن! کسایی هم که نمیخونن حتماً امتحان کنن و ان شا الله به حاجت هاشون برسن.التماس دعا
اگر تونستم کمکی بهتون کنم،لطفا برای سلامتی امام زمان(عج)دعا کنید.
کیفیت نماز شب هشت رکعت به نیت نماز شب (چهار نماز دو رکعتی مانند نماز صبح) دو رکعت به نیت نماز شفع (بهتر است در رکعت اول آن بعد از حمدو توحید ،سوره ناس و در رکعت دوم بعد از حمدو توحید، سوره فلق خواند شود) یک رکعت نماز وتر، طریق نماز و شرح آن به این صورت است که: بعد از حمد سه بار سوره توحید و یک بار سوره فلق و یک بار سوره ناس را می‌خوانیم (می‌توان یک سورهٔ تنها خواند) بعد از خواندن سوره دست‌ها را برای قنوت به سوی آسمان بالا می‌بریم و حاجات خود را از خدا می‌خواهیم. آن چه در قنوت مستحب است می‌گوییم: برای چهل مومن دعا کنید و بگویید: اللهمَّ اَغْفِر لِفُلانِ؛ پس به جای فلان، اسم آن مومن را بگویید، هم برای مومنینی که در دنیا هستند و هم مومنینی که از دنیا رفته‌اند. دعا کردن برای مومنین می‌تواند به دو صورت ذکر شود: همه مومنین را مد نظر قرار داده و چهل بار چنین بگویید: اَللهمَّ اغْفِرْ لِلْمُومِنین وَ الْمُؤمِنات. یا نام چهل شخص را ببرید. مستحب است هفتاد بار استغفار کنید و بگویید: اَستَغفرُالله ربی و اَتوبُ اِلَیه. (از پروردگار خود طلب آمرزش و مغفرت می‌کنم و به سوی او بازگشت می‌نمایم) مستحب است هفت بار بگویید: هذا مَقامُ الْعائِذِ بکَ منَ النّار (این است مقام کسی که از آتش قیامت به تو پناه می‌برد) مستحب است سیصد مرتبه بگویید: اَلْعَفو، و سپس بگویید: ربِّ اغْفِرلی و الرحَمنی و تُبْ عَلَیَّ اِنَّکَ انتَ التَّوّابُ الْغَفورُ الرَّحیم. نماز شب را می‌توان بدون سوره یا قنوت و خوابیده، نشسته یا در حال حرکت خواند چون مستحبی است. اگر وقت تنگ باشد می‌توان فقط به شفع و وتر یا وتر تنها اکتفا نمود.
به طور خلاصه اینجوری هستش:
٤تا نماز ٢رکعتی مثل نماز صبح (به نیت نماز شب)
٢رکعت نماز شفع به این صورت که بعد حمد سوره ی ناس و در رکعت دوم بعد حمد سوره ی فلق رو میخونیم.
١رکعت اخر نماز وتر هست به این صورت:بعد از حمد،٣بار توحید،١بار ناس،١بار فلق
بعد قنوت میگیریم ،٤٠مومن را دعا میکنیم و ٧بار میگوییم (هذا مقام عائذ ربک من النار)،و ٧٠بار استغفار میکنیم،٣٠٠بار العفو میگوییم سپس یکبار (ربِّ اغْفِرلی و الرحَمنی و تُبْ عَلَیَّ اِنَّکَ انتَ التَّوّابُ الْغَفورُ الرَّحیم.) بعد از قنوت رکوع و سجده میکنیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من میخونم واینکارارامش عجیبی بهم میده هروقت ک بتونم حتمن مبخونم اینطوری احساس میکنم خدانگاهم میکنه وبهش نزدیکترم شکرش تاالان هرقدرسخت ولی بالاخره بهم داده هرچ خواستم ولی سخت داده یعنی دوسداره صداش کنم
ب هرچه غیرازخداامیدداشته باشی خداتوراازهمان چیزناامیدخواهدکرد😳😳😳😳وقتی میگویم برایم دعاکن یعنی کم اورده ام یعنی دیگرازدست خودم برای خودم کاری برنمیاید😞😞😞😞خدایامنتظرمعجزه ام یادت نره فقط تورودارم😢😢😢😢😢😢😢😢😢
✅ مرحوم حضرت آیت‌ الله سیّد عبدالکریم کشمیری : 💝 بعضی اعمال مانند نماز شب ، مقام می آورد. 💝👈 نماز شب رمز موفّقیت است. 💝👈 رمز موفقیّت در نشستن با بزرگان و نماز شب است. 💝👈 از آثار نماز شب نورانیّت و روحانیّت است. 💖💙💖 💙💖💙
من چند سال پیش نماز شب میخوندم و واقعا اثراتش رو تو زندگیم میدم. ارامشی که بهم می داد عالی بود. اصلا همه چیز برام اسون شده بود. خواستگارای زیادی واسم میومد، پیش همه عزیز و محترم بودم. خیلی نزدیک شده بودم به خدا. یاد اون شبا بخیر
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم.
ماهک جان خیلی دوست دارم بخونم الان باردارم . ولی تو تاریکی شب خوندن ارامش بیشتری بهم میده. من چراغ اتاق رو خاموش میکردم، جالب اینجا بود که بعد از یه مدت اصلا درباره حاجت های دنیوی حرفی نمیزدم به خدا. فقط میگفتم خدایا هتمیشه پیشم باش نزار ازت دور بشم. عشق بازی میکردم با خدا. خیلی دوست دارم دوباره اون حس و حال برام ایجاد بشه
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم.
عزیزم پست دوم رو بخون چون مستحب هست میتونی دراز کش بخونی یعنی فقط همون عشق بازی و زمزمه ی مناجاتت با خدا. ان شا الله نی نی سالم میاد بغلت،هر وقت قسمتت شد بخونی منو از دعای خیرت محروم نکن خانم گل
2706