2737
2734
عنوان

فرا رسیدن سال 1395 مبارک باد

67 بازدید | 12 پست
درشکفتن جشن نوروز برایت در همه ی سال سر سبزی جاودان و شادی اندیشه ای پویا و آزادی و برخورداری از همه نعمتهای خدادادی آرزومندم دوستان و همراهان صمیمی سال نود و چهار، با تمام خوبیها و بدیهایش به لحظات پایانی رسیده است. سال جدید را سرشار از پیروزی و موفقیت برای شما عزیزان آرزومندم. امیدوارم در سال جدید شاهد پیشرفت و موفقیتهای چشمگیر در نی نی سایت باشیم و در این راه از کمک همراهان همیشگی و عزیز بهره ببریم. فرا رسیدن سال 1395 خورشیدی مبارک باد
سال نو بر شما هم مبارک باشه...روزهای خوبی کنار هم داشتیم در سایت...الهی سال۹۵سالی پربار و سرشار از خوشیها و برکت و تندرستی و براورده شدن ارزوها و حاجات برای همه شما و‌تک تک نینی سایتیا باشه......
هرگــــز نخواب کــوروش ! ایران پــدر ندارد....
سلام دوستان منم به نوبه خودم سال نو رو تبریک میگم به همه اهالی نینی سایتو دست اندرکارن سایت و نی نی یارای دیگه امیدوارم بهترین سالها رو پیش رو داشته باشین و برای همه ارزوی بهترینها رو دارم شاد و سلامت باشید همیشه
برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ارباب خودم سلام و علیکم! ارباب خودم سرتو بالا کن ارباب خودم بزبز قندی ارباب خودم چرا نمیخندی؟ سالی که گذشت سال بد بود سالی بد و بد زبد بدتر بود ای سال برنگردی بری دیگه برنگردی مردارو اخته کردی! زنارو شلخته کردی دکونا رو تخته کردی همرو خسته کردی ای سال برنگردی بری دیگه برنگردی درسایه ی ایزد تبارک عید همگی بـُـوَد مبارک
دوستان مجازی یک سال باهم خواندیم باهم خندیدم باهم گاها تاسف خوردیم وباهم گاهی اشک مان جاری شد بعضی از ما بدون اینکه همدیگرو ببینیم وبدون اینکه شناختی از هم داشته باشیم ولی در اینجا همدیگر حس کردیم وبه اندیشه وعقاید هم آشنا شدیم برای هر کدام از ما سالی که گذشت چه خوب چه بد چه شیرین چه تلخ به اعتقاد من حداقل برای من اینگونه بود در این عالم مجازی آستانه تحمل و تعامل وگفتمان وشنیدن عقاید مارو بالا برد بهر صورت تا پایانش یک روز بیشتر باقی نمانده برای همه دوستان سال پیش رو سالی پر بار تر وتاثیر گذارتر وسرشار از دوستی وهمبستگی و سلامتی وسرخوشی وعشق ومحبت آرزومندم پیشاپیش عیدتان مبارکباد
حال من حال عجیبیست هیچ کسی فکر کسی نیست
2738
با سلام و عرض ادب تقدیم به خانواده بزرگ نی نی سایت اول از همه برایت آرزومندم که عاشق شوی، و اگر هستی،کسی هم به تو عشق بورزد، و اگر اینگونه نیست،تنهائیت کوتاه باشد، و پس از تنهائیت ،نفرت از کسی نیابی. آرزومندم که اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد، بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی کنی. برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی ، ازجمله دوستان بد و ناپایدار، برخی نادوست، و برخی دوستدار که دست کم یکی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد. وچون زندگی بدین گونه است، برایت آرزو مندم که دشمن نیز داشته باشی ، نه کم و نه زیاد ، درست به اندازه ، تا گاهی باورهایت را مورد پرسش قرار دهد ، که دست کم یکی از آنها اعتراضش به حق باشد ، تا که زیاده به خود غره نشوی . و نیز آرزومندم مفید فایده باشی نه خیلی غیر ضروری ، تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن کافی باشد تا تو را سر پا نگهدارد. همچنین ، برایت آرزومندم صبور باشی نه با کسانی که اشتباهات کوچک میکنند چون این کار ساده ای است ، بلکه با کسانی که اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میکنند و با کاربرد درست صبوری ات برای دیگران نمونه شوی . و امیدوارم اگر جوان هستی خیلی به تعجیل، رسیده نشوی و اگر رسیده ای، به جوان نمائی اصرار نوررزی و اگر پیری ، تسلیم ناامیدی نشوی چرا که هر سنی خوشی و ناخوشی خودش را دارد و لازم است بگذاریم در ما جریان یابند. امیدوارم حیوانی را نوازش کنی به پرنده ای دانه بدهی ، و به آواز یک سهره گوش کنی وقتی که آوای سحرگاهیش را سر می دهد . چرا که به این طریق احساس زیبائی خواهی یافت ، به رایگان. امیدوارم که دانه ای هم بر خاک بفشانی هرچند خرد بود باشد و با روئیدنش همراه شوی تا دریابی چقدر زندگی در یک درخت وجود دارد.... بعلاوه آرزومندم پول داشته باشی زیرا در عمل به آن نیازمندی و برای اینکه سالی یک بار پولت را جلو رویت بگذاری و بگوئی : این مال من است. فقط برای اینکه روشن کنی کدامتان ارباب دیگری است! و در پایان ، اگر مرد باشی ، آرزومندم زن خوبی داشته باشی واگر زنی ، شوهر خوبی داشته باشی که اگر فردا خسته باشید ، یا پس فردا شادمان باز هم از عشق حرف برانید تا از نو بیاغازید . اگر همه ی اینها که گفتم فراهم شد دیگر چیزی ندارم برایت آرزو کنم پیشاپیش سال ۱۳۹۵ بر شما مبارک باد🌺