2733
2739
عنوان

روز دحوالارض

4576 بازدید | 85 پست
فردا 25 ذی القعده مصادف با دحوالارض میباشد . روزه در این روز بسیار سفارش شده و یکی از 4 روزی است که در سال از اهمیت زیادی برخوردار میباشد . شب 25 هم در دعا بسیار سفارش شده . برای اطلاعات بیشتر به مفاتیح مراجعه کنید . دوستان عزیز خواهش میکنم با گذاشتن یک نقطه هم که شده این تاپیک را تا فردا بالا نگه دارید تا در اطلاع رسانی به دیگران و اجر معنوی آن سهیم شوید . التماس دعا
آرامش دو گیتی تفسیر این دو حرف است : با دوستان مروت با دشمنان مدارا مرنج و مرنجان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
oخیلی ممنون مامان آروین اتفاقا امروز صبح داشتم با خودم فکر میکردم دو شنبه رو روزه بگیرم دیگه از دحوالارض خبر نداشتم حالا که شما این تاپیک رو زدی فردا روزه میگیرم الهی شما هم به هر چه میخوای برسی که اطلاع رسانی کردی
خدایا:اگر نوازش تو نباشد میان دستهای زندگی مچاله میشویم...نوازشت را از ما نگیر...
2738
مرسی عزیز
التماس دعا به همه
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
2706