2410
2553
سلام من هفته 6 بارداریم اما بتازگی ترشحات سفید و خارش اما بی بو دارم ایا ممکن برام مشکل بوجود بیاره کمکم کنید از نگرانی دارم می میرمممممممممممممممممممممممممممممممممم
سلام دوستان
من تازه عضو این سایت شدم.من هم هفته 30 بارداری هستم و مشکل عفونت قارچی رو دارم.دکتر تا حالا 4 بار بهم قرص واژینال کلوتریمازول داده ولی مشکلم بلافاصله برگشته.امروز رفتم دکتر ولی گفت دیگه نمیشه بهت قرص بدم،حالا من خیلی نگرانم. کسی هست که مثل من باشه؟همش میترسم از عفونت کیسه آب پاره بشه؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من2ساله که این مشکل رو دارم...الان هم باردارم...
امام علی(ع) در نامه ای خطاب به مالک اشتر: ای مالک!شباهنگام کسی را در حال گناه دیدی صبح به آن چشم نگاهش نکن، شاید سحرگاه توبه کرده باشد و تو ندانی!
2720
عزیزم ترشحات سفید در بارداری مشکلی نداره اما چون میگی بو داره حتمآ برو دکتر....در صورت لزوم بهت دارو میده....عفونت اگر بهش رسیدگی نشه روی پوست و چشم بچه تأثیر میذاره.من خودم باردارم و چند بار تا حالا عفونت گرفتم اما با رسیدگی مشکلی نداشتم خدا رو شکر.نگران نباش
ببین عزیزم من هم این مشکل رو دارم اما دکتر برام دارو نداد و گفت زیادی خودتو نشور یعنی برای تمیز کردن خودت بیش از حد مته به خشخاش نذار چون این کار باعث میشه باکتری های خوب هم از بین برن و جا برای قارچ بیشتر باز بشه و دیگه توصیه دکتر به من مصرف خیلی زیاد ماست بود. امتحان کن ان شاالله بهتر میشی
2714
اولشه برو دکتر
از ژل سشتشوی واژینال هم استفاده کن
من تمام بارداریم استفاده کردم آخه بدن من هم خیلی حساسه و زوووووووووووووووووووووووود عفونت میگیرم
مارک کلیون رنگ آبی از همش بهتره
نمایندگیشم تو مرکز خرید کاناله تو گیشا
بسیاری عاشق،

بسیاری معشوق،

عاشق و معشوق،

انگشت شماری!
سلام تورو خدا کمک کنید ٦ ماه باردارم قبل بارداری لکه های سفید پشت کمرو شکمم زده بود هم سطح پوست بدون درد و خارش دکتر کفت قارچه دارو داد ی کم مصرف کردم بعد متوجه شدم باردارم قطع کردم ایا این لکه ها به نی نیم سرایت میکنه؟؟
سلام تورو خدا کمک کنید ٦ ماه باردارم قبل بارداری لکه های سفید پشت کمرو شکمم زده بود هم سطح پوست بدون درد و خارش دکتر کفت قارچه دارو داد ی کم مصرف کردم بعد متوجه شدم باردارم قطع کردم ایا این لکه ها به نی نیم سرایت میکنه؟؟