2733
2739
از صب ک بیدار میشه,ی دیقه منو ول نمیکنه,بخدااغراق نمیکنم,همش اویزونه میگه بام بازی کن.... توروخدا یکی بگه این وضع پایانی نداره؟؟؟؟ دو سال و هشت ماهشه
خب بزارش مهد،ماشالله بچه شلوغ باید تخلیه انرژی بشه
خوشا به حال گیاهان که عاشق نورند و دست منبسط نور روی شانه آنهاست… ﺍﻯ ﺧﺪﺍ ﻣﺮﺍ ﺍﻳﻦ ﻋﺰّﺕ ﺑﺲ ﻛﻪ ﺑﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻢ ﻭ ﺍﻳﻦ ﻓﺨﺮم ﺑﺲ ﻛﻪ ﭘﺮﻭﺭﺩﮔﺎﺭم ﺗﻮ ﺑﺎﺷﻰ ﺗﻮ ﺁﻧﭽﻨﺎﻧﻰ ﻛﻪ ﻣﻦ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭم ﭘﺲ ﻣﺮﺍ ﺁﻧﺴﺎﻥ ﻛﻪ ﻣﻰ ﺧﻮﺍﻫﻰ ﺑﮕﺮﺩﺍﻥ ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دختر منم 21 ماهشه خسته ام میکنه
سلام,میشه برای شادی روح پدرم دعاکنید و یه فاتحه براش بخونید خداهمه رفتگان رو بیامرزه,امین و اینکه شروع کردم واسه درس خوندن برا ارشد...دعا کنید اراده ام قوی تر بشه و سال بعد به هدفم برسم. ان شاالله ممنونم
من ک پسرم از همون اول عادت کرده با خودشو وسایلاش بازی کنه اصلا کاری به من نداره، بعضی وقتا صداش میزنم ببینم بیداره یا خوابه،اونم وسط بازیش هرزگاهی منو صدا میزنه ببینه هستم یا نه
2738
یه همبازی براش پیدا کن یا خودت دست به کار شو. این نشونه سلامت بچه ته خدا رو شکر کن. انواع بازیهای نشستنی رو یاد بگیر و باهاش انجام بده. بعضی وقتا به حال خودش رهاش کن و کم کم زمانشو زیاد کن تا یاد بگیره خودش با خودش بازی کنه. البته سخته ولی شدنیه...
زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی
خوش به حالت هانی
سلام,میشه برای شادی روح پدرم دعاکنید و یه فاتحه براش بخونید خداهمه رفتگان رو بیامرزه,امین و اینکه شروع کردم واسه درس خوندن برا ارشد...دعا کنید اراده ام قوی تر بشه و سال بعد به هدفم برسم. ان شاالله ممنونم
یک کمی باید فریبش بِدی مثلا بگو تو اسباب بازیت رو بیار تا من برم مثلا میوه بشورم معطلش کن خودش سرگرم بشه ولی درمجموع بچه بازی و همبازی نیاز داره
مرا هزار امیــــــــــــد است و هر هزار تویــــــــــــــــــــــــــــــــی
2706