2733
2739
عنوان

نداشتن ضربان قلب یا ندیدن قلب جنین

133807 بازدید | 114 پست
سلام دوستان من الان توی هفته 8 هستم البته اگه بخوام از روی تاریخ آخرین پریودی بگم توی هفته 10 هستم 2 هفته پیش اولین سونو را رفتم دکترم گفن دو قلو داری اما یکیش ممکنه جذب شه ولی اون یکی وضعیتش خوبه.. توی سونو هم برام نوشته alive اما دیروز که بعد از 2 هفته رفتم گفت یکیش جذب شده و قلب اون یکی هم نمی تونم ببینم!!! گفته 1 هفته دیگه بیا... یعنی چی آخه 2 هفته پیش به من میگه همه چی خوبه حالا میگه قلب نمی بینم...من باید چیکار کنم تا 1 هفته دیگه؟؟؟؟؟ البته هم سونوی داخلی کرد هم شکمی.....
سلام گلبرگ جون نگران نباش
منم حوالی هفته 9-10 و بعد از خونریزی و لکه بینی پیش دکتر رفتم و بعد معاینه دکتر گفت ضربان نداره و نمی تونم قلبشو پیدا کنم. به من گفت به احتمال زیاد بچه از بین رفته برو استراحت مطلق داشته باش و بعد چهار هفته بیا. بعد چهار هفته که رفتم ضربان قلب کوچولوشو توی مطب سونوگراف دیدمممممممممم
ایشالا که نی نی گولوی ناز تو هم صحیح و سالمه و هنوز سر جاشه عزیزم
دسـت نیافتـن بـه آنچـه میجویـی
گـاه اقبـالی بـزرگ اسـت . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه بخواد سقط بشه اول کمی لکه زرد مایل به سبز وبعد لکهای قهوه ای میبینی من که اینجوری بودم.انشاالله که واسه تو اینجوری نشه خیلی حال بدیه.چون تو هنوز لکه بینی نداری انشاالله میمونه واست.امیدت به خدا باشه
گلبرگ جان اول از همه نگران نباش تا هفته 10 هم احتمالش هست. بعضی وقتا دیرتر می شنون صدای قلبو. اما اگه خدا نکرده قلبش تشکیل نشده باشه به لک بینی میفتی معمولا و اگه تو فاصله دو روز آز تیتر بتا بدی و خیلی بالا نرفته باشه یعنی یه مشکلی هست. من یبار برام پیش اومد. تا هفت ه5 همه چی اکی بود هفته 6 قلبش تشکیل نشده بود کورتاژ م
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
2738
عزیزم نداشتن یا داشتن تهوع دلیل هیچی نیست من رو بچه اولم اصلا تهوع نداشتم الان 4 سالشه .رو دومی انقدر حالکت تهوع د اشتم که همش دراز میکشیدم توی هفته13گفتن قلبش نمیزنه تو هشت هفتگی مرده اصلا هم لکه بینی نداشتم. خدا بخواد نگه داره میمونه نگرانی برات سمه .شاید تخمک گذاریت با تاخیر بوده هفته تو اشتباه میگی قلبش دیرتر میزنه.فکرای خوب بکن
Lilypie First Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
سلام همراهای مهربونم. دلگرمی می دین به من ممنون... خیلی دارم سعی میکنم استرس نداشته باشم واقعا سخته... من منتظر 2 قلو بودم اما حالا واسه یکیشم دارم له له میزنم... چند روزی می شه که اشتهامو از دست دادم البته قبل فهمیدن این جریان هم اصلا اشتها نداشتم ولی حالا بدتر هم شده...امروز توی سونو دیدم که اندازه بچمو زده 0.9 cm توی بارداری هفته به هفته خوندم باید 2.5 سانت باشه الان ... نباید طبیعی باشه نه؟؟؟ پشمالو جان(( چه اسم باحالی داری) کی این آز و باید بدم؟؟؟
گلبرگ جونم خیلی متاسف شدم و کاملاً درک می کنمت
من هم دو سال قبل یه بارداری داشتم که جنین وضعیت نرمال داشت و دو تا سونو داشتم که قلب داشت اما تو ماه سه بهم گفتن قلب نداره ، من هم اصلاً خونریزی نداشتم و مجبور به کورتاژ شدم
بعد از یکسال دوباره باردار شدم ولی متاسفانه پوچ بود یعنی ساک حاملگی تشکیل شده بود ولی جنین نداشت که خودبه خود تو هفته هشت با خونریزی دفع شد
و الان هم متاسفانه دوباره حاملگی پوچ دارم ، امروز رفتم سونو و باز هم یک ساک خالی ...............
البته این چهارمین بارداریم هست ، قبل از همه این موارد بالا هم یه دونه سقط شد

نمیدونم حکمت چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سحر جان واقعاً متاسفم... فکر کنم فقط یکم بتونم درکت کنم چون من روزای اول خیلی داغون بودم و احساس سر خوردگی داشتم اونم واسه یه تجربه که امیدوارم دیگه هیچوقت تجربه اش نکنم... اما شما روزای سختی داشتی حتما... من خیلی دارم با انرژی مثبت این روزا رو طی میکنم تا آخر هفته واسه سونو بعدی برم ببینم چی می شه.... توکل کردم تو هم توکل کن....
2706