2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از اول گذاشتمش رو کریر... از همون روزکه از بیمارستان اومدم

کریر برای حمل نوزاده دیگه...

کالسکه هم اگه میتونه بچه بخوابه مشکلی نداره... اما اگر فقط برای نشستنه باید صبر کنی تا یه مدت دیگه که کمرش قوی بشه و بعد بزاری
2731
2738
من دخترم از بیمارستان با کریر آوردم خونه و هر جا میبردمش حتی اگه ماشین خودمون نبود از کریر استفاده میکردم.
کالسگه هم چون مدلش خوابیده هم میشد از روز دوازدهم که بردمش بهداشت. بچه اینجوری راحتتره تا بخواهی هی توی دستت جابجاش کنی و یا تو بغلت زیادی گرمش بشه و مجبور بشه دست و ‍‍پاش جمع کنه.
راه در جهان یکی است و آن راه راستی است.
سلام. پسر من الان 7/5 ماهه است. من از همون روز دوم گذاشتمش تو کریر. هر وقت میخواستیم باماشین جایی بریم باکریرمیبردمش حتما چون ایمن بود.خیلی وقتها هم تو کریرمیخوابوندمش . چون با تکانهای اون راحتتر میخوابید. از شروع 6 ماهگی هم براش صندلی ماشین گرفتیم .خیلی توش راحته چون به گذاشته شدن تو وسیله ای مثل کریر عادت داشت.
در مورد کالسکه هم باید بگم من از حدود 3 هفتگی گذاشتمش اون تو.چون بهم این امکان رو میداد که از این اتاق به اون اتاق ببرمش. توش خیلی راحت بود وبادقت به اطرافش نگاه میکرد.اینکاربهش کمک میکرد که دنیاشو بهتر بشناسه.
سلام.دختر من الان 2ماه 22 روزشه از کى میتونم استفاده کنم؟اینرو هم بکم وقتى تو بغلمونه اصلا دوست نداره به صورت خوابیده نکهش داریم دوست داره سربا بکیریمش. میتونم از کالسکه استفاده کنم؟
کریر از روز تولد میشه گذاشت کالسکه هم اگه حالتخواب داشته باشه از نوزادی 40روز به بعد دیرترم بشه عیبی نداره اینقد نوزاد سنگین نیست اغوشی هم من خودم از3ماهگی استفاده کردم خیلی خوب بود
الحمدلله رب العالمین ...
2706