2737
2739
سلام دوستان من الان تو هفته 33 ام ولی خیلی مشکل خواب دارم وقتی رو پهلو میخوابم همش استرس دارم میگم الان نینیام جاشون تنگه بشون فشار میاد اینطوری میوفتن رو هم ب دکترم هم گفتم خندید میگه نه چیزی شون نمیشه ولی من همش واسشون نگرانم تازه فکر میکنم وقتی رو پهلو میخوابم جاشون تنگ ک بشه ممکنه کیسه آبم پاره بشه خلاصه ک دیوانه شدم تورو خدا بیاید راهنماییم کنید
خخخ.من33هفته زایمانکردم گلم.ولی مثل شما فکر میکردم.توی کیسه اب هستن و مشکلی ایجاد نمیشه.فقط اینکه مدام رویه پهلو نباش
👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین استرس باعث زودتر اومدن نی نی هات میشه. توفکر نباش.به کمر که اصلا.نباید بخوابی.اکسیژن رسانی کم میشه
👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2731
ولی دکترا میگن باید به پهلوی چپ خوابید برای خونرسانی بهتر. واسه دوقلوها هم اینجوریه ؟
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم.
حالاگفتم33اومدن بچه هام نگران نشی ها!من چون قدم متوسط بود162. و اینکه پسرم حرکت نمیکرد اورژانسی سز شدم.مواظب حرکاتشون باش.بچه ها من دیگه جا نداشتن.
2738
اره.بیشتر باید به پهلوی چپ باشه.ولی برا من که خوب جواب نداد.سره دخترم پشت سرش البته ؛کمی کج هست و تاالان که دوسالو رد کردن هنوز 100درصد خوب نشده
نه نگران نباش چیزی نمیشه البته من دوقلو ندارم ولی واسه یکی هم اون آخر آدم سختشه و از اینورا میکنه
خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.
اره!قد کوتاها ناحیه شکمیشون کوچیکتره.بچه ها من 2و2وصد گرم بدنیا اومدن
مامانای دوقلو شما خیلی ویار داشتین؟ و از چه ناهی شکمتون بیشتر از بقیه باردارا بزرگ شد؟
خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.
و اینکه درد زیر دل توی هفته هجده طبیعیه؟
2706