2737
2734
عنوان

امان از دست بعضی دکترها.......

44 بازدید | 7 پست
سلام.ماه پیش که رفتم پیش دکترم نامه بستری و داروهام رو نوشت گفت دیگه لازم نیس بیای اینجا اگه مرکز بهداشت میری برا چک هر هفته برو همونجا. من هم چون مرکز بهداشت نمیرفتم برا امروز از یه دکتر متخصص که نزدیک خونمون بود وقت گرفتم.
«زمانه عجیبی است! برخی مردمان امام گذشته را عاشقند ، نه امام حاضر را...میدانی چرا؟ امام گذشته را هرگونه بخواهند تفسیر میکنند اما امام حاضر را باید فرمان برند! و کوفیان عاشورا را اینگونه رقم زدند...» (شهید آوینی)
.یک ساعت که معطل کرد تا بیاد بعد هم که اومد یک کلمه ازش پرسیدم ماه اخر نکون های بچه که کم میشه نرمالش چندتا حرکت تو روز هس. دکتره......ورداشته بهم میگه هر گونه کم شدن تکون غیر طبیعی هس باید بری بیمارستان نوار قلب و سونو چی چی انجام بدی.خطرناک هس احتمال خفه شدن بچه هس.اگه نوار و سونوت خوب نباشه باید ختم حاملگی صورت بگیره. برام برگه بستری نوشت که برم بیمارستان.
«زمانه عجیبی است! برخی مردمان امام گذشته را عاشقند ، نه امام حاضر را...میدانی چرا؟ امام گذشته را هرگونه بخواهند تفسیر میکنند اما امام حاضر را باید فرمان برند! و کوفیان عاشورا را اینگونه رقم زدند...» (شهید آوینی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به همین راحتی. زنگ زدم زایشگاه بیمارستان با یک ماما صحبت کردم گفت نه چه ربطی داره. یک چایب نبات غلیظ بخور تو یک ساعت باید چهار بار تکون بخوره. در کل روز هم 12تا حرکت طبیعی هست.
والا یه دکتری منو سه بار فرستاد سونو غربالگری نمیتونست سن حاملگی من تشخیص بده آخرشم رفتم پیش یه دکتر دیگه
من این حروف نوشتم چنان ک غیر ندانست/تو هم زروی کرامت چنان بخوان که تو دانی
نه بابا تو اتاقش وقتی اینجوری گفت خنده ام گرفت.فهمیدم داره چرت میگه .ولی اگه کسی حاملگی اولش میبود حتما هل میکرد و کارش به سرم و بستری میکشید.
2738