2410
2553
عنوان

رفلاکس پنهان و شیر نخوردن پسرم

113588 بازدید | 929 پست
پسرم 4 ماهشه از 15 روزگی شروع کرد به بد شیر خوردن. سر ساعت شیر خوردنش میشد گریه میکرد اما نه سینه میرفت ونه شیشه. حالا با نظر دکتر رانیتیدین و پدی لاکت میدم اما سه هفته است که خیلی بد شده فقط تو خواب سینه ام رو میدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خب از کجا فهمیدی رفلاکس داره؟ پسرت تو خواب خوب شیر میخوره؟
آه خدا ؛ گفتم خسته ام ، گفتی : لا تقنطوا من رحمة الله … از رحمت خدا ناامید نشوید ( زمر ۵۳) گفتم : هیچ کس نمیدونه توی دلم چی میگذره ، گفتی : ان الله بین المرء و قلبه … خدا حائل است میان انسان و قلبش (انفال ۲۷) ، گفتم : هیچ کسی را ندارم ، گفتی: نحن أقرب إلیه من حبل الورید … ما از رگ گردن به انسان نزدیکتریم (ق ۱۶) ، گفتم : ولی انگار اصلا منو فراموش کردی ! ، گفتی : فاذکرونی اذکرکم … منو یاد کنید تا یاد شما باشم (بقره ۱۵۲)
2714
من دخترم رفلاکس داره بگو تا راهنماییت کنم
آه خدا ؛ گفتم خسته ام ، گفتی : لا تقنطوا من رحمة الله … از رحمت خدا ناامید نشوید ( زمر ۵۳) گفتم : هیچ کس نمیدونه توی دلم چی میگذره ، گفتی : ان الله بین المرء و قلبه … خدا حائل است میان انسان و قلبش (انفال ۲۷) ، گفتم : هیچ کسی را ندارم ، گفتی: نحن أقرب إلیه من حبل الورید … ما از رگ گردن به انسان نزدیکتریم (ق ۱۶) ، گفتم : ولی انگار اصلا منو فراموش کردی ! ، گفتی : فاذکرونی اذکرکم … منو یاد کنید تا یاد شما باشم (بقره ۱۵۲)
درست میگی اما 4 ماهه دارم مبارزه میکنم. میخوام بدونم چرا بدتر شده اینکه با داروها داشت خوب میشد. اصلا مشکل این نیست که شیر سخت از سینه میاد یا راحت حتی وقتی که شیر جهش داره ماهمانطوری میخوره
گریه میکنه زور میزنه؟؟
ڪنارم که هَستی زمان هم دستپاچه می شود عقربه ها دو تا یکی میپرند اما همین که می روی! تاوان دستپاچگی های ساعـت را هم من باید بدهم جانم را میگیرند لحظه های بی تو.😍😍😍
ببین عزیزمدختر منم دقیقا تو چهار کاهگی همزمان با مصرف دارو سینه رو نمیگرفت دکتر گفت بچه ها تو این سن چون کمی بیناییشون بهتره کنجکاون و شیر نمیخورن گفت تو خواب بهش شیر بده منم همینکارو کردم بعد از یکماه تقریبا دیگه خوب شد
2706