2703
2553
عنوان

دارم از غصه میمیرم

14 بازدید | 13 پست
سی و دو روزه زایمان کردم دخترم رو برده بودم دکتر بخاطر ریفلاکسش دکتر شربت رانیتیدین داد و گفت تا ۱۵ روز اگه خوب نشد بیا یه چکاب بنویسم سونو و این چیزا خیلی نگرانم نکنه دخترم چیزیش شده باشه دکتر گفت از اول تولد تا الان فقط ۴۰۰ گرم اضافه کرده که کمه چکار کنم
رفلاکس باعث میشه وزن نگیره خیلی از نوزاد اینطورین.ناراحت نباش با دارو رفع میشه پس من چی بگم غصم زیاده واسه دخترم تو اوله راهی
برای شادی روح امواتم و حاجت دلم یه صلوات میفرستی دوستم؟!!! اللهم صل علی محمد و اله محمدو عجل فرجهم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نه بابا نگران نباش این چیزا واسه نوزادا طبیعیه یا کولیک دارن یا رفلاکس منم اون أوایل تو سونو نشون داد کلیه پسرم یه کم حالت شن داخلش داره ولی بعدا اوکی شد و اصلا خودش اب شد
منو آذر صدا کنید😊
2714
سلام نگران نباش رفلاکس باعث میشه نوزاد کم وزن بگیره دختر من الان هفت ماهشه و از دوماهگی برای رفلاکسش دارو خورده الان خیلی بهتره برای عید هم داروهاش قطع میشه
آه خدا ؛ گفتم خسته ام ، گفتی : لا تقنطوا من رحمة الله … از رحمت خدا ناامید نشوید ( زمر ۵۳) گفتم : هیچ کس نمیدونه توی دلم چی میگذره ، گفتی : ان الله بین المرء و قلبه … خدا حائل است میان انسان و قلبش (انفال ۲۷) ، گفتم : هیچ کسی را ندارم ، گفتی: نحن أقرب إلیه من حبل الورید … ما از رگ گردن به انسان نزدیکتریم (ق ۱۶) ، گفتم : ولی انگار اصلا منو فراموش کردی ! ، گفتی : فاذکرونی اذکرکم … منو یاد کنید تا یاد شما باشم (بقره ۱۵۲)
ربطی هم به چربیه شیر نداره اگه نوزادت سیر میشه پس شیرت کافیه
آه خدا ؛ گفتم خسته ام ، گفتی : لا تقنطوا من رحمة الله … از رحمت خدا ناامید نشوید ( زمر ۵۳) گفتم : هیچ کس نمیدونه توی دلم چی میگذره ، گفتی : ان الله بین المرء و قلبه … خدا حائل است میان انسان و قلبش (انفال ۲۷) ، گفتم : هیچ کسی را ندارم ، گفتی: نحن أقرب إلیه من حبل الورید … ما از رگ گردن به انسان نزدیکتریم (ق ۱۶) ، گفتم : ولی انگار اصلا منو فراموش کردی ! ، گفتی : فاذکرونی اذکرکم … منو یاد کنید تا یاد شما باشم (بقره ۱۵۲)
خانما رانیتیدین داروی رفلاکس نیستا. باید موتیلیوم یا نکسیوم یا امپراطول همراه با رانیتیدین مصرف کنن