2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستای گلم

یه سوال داشتم ازتون این گلدونای قشنگ که تو عکسای ژورنال ها هست با رنگای شاد و براق مث سبز و قرمز و.. رو از کجا میشه تهیه کرد؟من اکثر جاها رفتم گلدونای بلور و کریستال داشتن!

و همین طور استیکرهای قشنگ رو از کجا تهیه کنم؟

ممنون دوستای خوبم

من تهرانم
2728
شاخه نبات جان
در مورد گلدونای رنگی ژورنالی منم اینجا کم دیدم ولی کم کم به ایران هم می رسه
من یه ماموریت رفته بودم جمهوری چک. رفتم فروشگاه مرکزی بوهمیا. باورت میشه که کمتر از یک سوم ویتریناش کریستالهای بیرنگ برش خورده بود و دو سوم بقیه همه انواع ظروف رنگی با چه جلوه ای چه رنگهایی لذذذذت می بردی
البته گرون بودنا!!!
شاخه نبات جان اگر منظورت گلدانهای شیشه ای رنگی هستن من توی نمایندگی ایکیا دیدم. یکیش توی اکباتانه. یکیش طبقه زیرزمین تیراژه.
اگر هم خیلیییییییی بخوای پول بدی می تونی بری نمایندگی خانه آشپزخانه چیزای شیک ولی گرون می یابی.
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
به نظر من شیک میشه . مخصوصا اگه چندتا کوسن قشنگ سفید ساده و یا ترکیب سفید و قهوه ای هم روی مبلات بزاری و روی میزت از چندتا المان قهوه ای استفاده کنی مثلا یه بشقاب چوبی قهوه ای که توش یکی دوتا شمع کوچولوی سفید باشه یا یه گلدون چوبی قهوه ای یا چیزایی تو این مایه ها.
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
بچه ها خونه من یه خوابه ست . البته اتاق خواب بزرگه . 16 متره که کمتر از 3 مترش رو کمد دیواری زدیم . از داخل اتاق خواب یه در هست که به حیاط خونه مون راه داره . از طرفی هم از داخل پذیرایی یه راهرو هست که منتهی میشه به داخل حیاط. این راهرو ابعادش 1.30*4 متره . میخوام این راهرو رو تبدیل کنم به اتاق خواب برا دخترم . نمیخوام بنایی کنم و در بذارم براش . نظرتون چیه ؟ چیکار کنم که خوب در بیاد . اصلا خوب میشه ؟ یه پارتیشن هم دارم
بچه ها خونه من یه خوابه ست . البته اتاق خواب بزرگه . 16 متره که کمتر از 3 مترش رو کمد دیواری زدیم . از داخل اتاق خواب یه در هست که به حیاط خونه مون راه داره . از طرفی هم از داخل پذیرایی یه راهرو هست که منتهی میشه به داخل حیاط. این راهرو ابعادش 1.30*4 متره . میخوام این راهرو رو تبدیل کنم به اتاق خواب برا دخترم . نمیخوام بنایی کنم و در بذارم براش . نظرتون چیه ؟ چیکار کنم که خوب در بیاد . اصلا خوب میشه ؟ یه پارتیشن هم دارم
سحر جان به نظر من اصلا خوب نمیشه چون بدترین حالتش اینه که عرض 1.30 برای اتاق خواب اصلا مناسب نیست. بچه نمی تونه توش تکون بخوره. ضمن اینکه میگی راه رفت و امد به دستشویی هم از اتاق خواب میشه. اینطوری هر مهمونی بخواد بره توالت باید از اتاق شما رد بشه.
2706