2733
2734
سلام به همه خانمهای خوش سلیقه
من ازتون راهنمایی میخواستم .موکتهای اتاق خوابم کثیف شده و میخوام بجاش از چیز دیگه ای استفاده کنم اما از اونجائیکه ما توی این خونه موقت زندگی میکنیم و نصف بیشتر اتاق توسط تختخواب و دراور و پاتختی ها پر میشه برای قسمت باز یک نوع کف پوش میخام استفاده کنم که هم ارزون باشه و هم خودم بتونم براحتی نصبشون کنم
مامی 88 جون خونه ات خیلی نازه و خیلی هم خوب چیدی به نظر من دیگه وسیله اضافه نکن چون شلوغ دیده میشه فقط سعی کن یکم اسباب بازیای بجه ات رو از جلوی دید جمع کنی که باعث شلوغ دیده شدن شده تلویزیون هم بیار دیوار روبرو
جاش خوب نیس
اگه بتونی مبلاتو عوض کنی و یه مدل راحتی یا ال بگیری خیلی خوب میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بهار جون ممنونم که نظر دادی عزیزم احساس می کنم بسازم شیک تره چون روی دیوار ه از اینایی که پشت داره بهتره نمی دونم بازم دارم مشورت می کنم
البته شما هم درست می گید چون دیگه جایی برای مانور اثاثیه ندارم
سلام به همه خانومای با سلیقه
مامی 88 خونت خیلی نازه ایشالله به دل خوش توش زندگی کنی .
مامی 88 منم مثل شما چند ماهه خونه خریدیم و دیگه هیچ پولی برای تغیر وسایلم نداشتم کم کم میخوام شروع کنم به تغیر وسایلم نه خیلی تغیر اسای مثلا میخوام میز کامپیوتر و کتبخونمو رد کنم بره به جاش یه میز کامپیوتر که بالاش هم کتابخونه هست بگیرم که اتاق باز بشه

دوستان منم مثل ترنم مامان آوینا میخوام بدم برام میز ال سی دی بسازن . خودم طرحشو با فتوشاب کشیدم براتون میزارم ممنون میشم نظر بدید
اعتماد مثل کاغــذه … که اگه مچاله شد ،

هر چقدر هم صافش کنى محاله به حالت اولــش برگرده
2738
سارا جون یعنی اون تقریبا ویترین هم میشه متحرک کرد با اون شلفهای زیرش ؟؟ مرسی سارا جون که نظرتو دادی یه سوال دیگه ببخشید سرامیکهای کف خونه ما قهوه ای می خوام دیوارو رنگ کنم به نظرت استخونی و یا سفید البته شوهرم میگه سفید کنیم خونه بازتر می شه من می گم استخونی که به کف هم بخوره یه دیوار هم اگه بشه می خوام کاغذ دیواری کنم به نظرت رنگ نسکافه ای قشنگه یا تیره است؟؟
ببخشید ترنم جان دخترم هی گیر داده بود نمیزاشت بشینم رفتم اومدم
خیلی طرحات خوب بود با اجازت سیو کردم عزیزم
اینارو هم مال منه اون بالا روی دکوری آینه شمع دون میخوام بزارم
چون میخوام بوفمو بدم بره برای همین دکوری رو زدم تا دکوری داشته باشم
آپلود عکس

فقط ما هنوز ال سی دی نخریدیم یه سئوال ازون دارم عرض ال سی دی 42 و 40 اینچو برام مینویسید ممنون میشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2706