2726
مامی 88 خونت خیلی مرتبه آفرین
با نظر ندا موافقم و این که اگهامکانش بود اون جاکفشی رو هم رد کن یه کوچیکشو بگیر بزار بیرون در .... اونجوری خیلی بهتر میشه هزینه ای هم برات نداره ...
سلام دوستان. من نبودم تاپیک چقدر فعال بوده!
مامی 88 چه خونه خوشگل و پر نوری داری... استیکر آفتابگردون تو آشپزخونه واقعا عالیه.

من یه نظر دارم ولی خیلی مطمئن نیستم . فکر کن ببین میشه... اون مبل دو نفره زیر اپن رو بردار و جالباسی رو بذار بجاش فقط پشتش به دیوار باشه دیگه. اینجوری دیوار بزرگ خونه آزاد میشه میتونی تی وی رو بذاری اونجا مبل ها رو هم تقریبا گرد بچینی جلوش. تردمیل هم بیاد جای الان تی وی.

اون سیم آنتن تی وی رو هم بلند تر کنید تا از کنج دیوار بیاد الان از وسط اتاق رد شده. من حسم اینه که یه جورایی رو اعصابه. البته من واقعا به سیم حساسم.

اگر تو این خونه مستاجرید که هیچ... دعا میکنم خدا یه خونه 1000 متری قسمتت کنه. ولی اگر مالک هستید به فکر تخت خواب های کمجا باش. از اینها که تو دیوار جمع میشن. اتاق خوابت خیلی فشرده است.
زیور آلات خوشگل برای خانمهای خوشگل ...http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=23984

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چه خوب که پول ها رو خرج خونه خریدن کردید. بقیه همش خرج الکی هست. من دعا میکنم خدا بهت خونه 1000 متری بده. تو هم برای من دعا کن.
زیور آلات خوشگل برای خانمهای خوشگل ...http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=23984
سلام
دوستان باسلیقه داداشم خونه شبیه خونه مامی 88 خریده میشه بگین چطوری بچینه؟
وسایلی که داره :
یه دست مبل شبیه مبلای مامی 88
با ناهارخوری 4 نفره
یه بوفه و
تی وی و
آینه شمعدون

ممنون میشم نظراتونو بگین
این بوفه کنارش بستگی به جای تی وی داره که تو خونت میخوای بزاری داره که ببینی چپ باشه ی راست بهتره
واسه همین میگم اگه اماده بخری بهتره

[smiley]l/l_20.gif[/smiley] وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه،خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه [smiley]l/l_20.gif[/smiley]
2706