2410
2553
من برای این اتاق خواب واشپزخونه رو یه جور گرفتم که خودم هم خیلی مدل فرشش رو دوست دارم توی عکس مشخص نیست ولی زمینه طرح لمه است لمه های طلایی داره که خیلی خوشگله مخصوصا زیر نور برق میزنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بهار جون من دقیقا همین مشکل دارم
مخصوصا که شوهرم جایی برای موبایل کارت ماشین ریموت در نداره
برای رسیدن به زیبائیهای زندگی به انرژی زیادی نیاز نداریم با مهربان بودن و آرامش این انرژی تامین میشود
2720
منم با شلوغی خسته شدم
انگار خونه ما به مرتبی نیومده خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
هرچی جمع میکنم دوباره همون اش و کاسه هست
یه سری از وسایل برقیام رو که گذاشتم رو یخچال فریزر
یه سریشم رو اپن و میز ناهار خوری گذاشتم
تو کابینتامم اصلا جا ندارم که بزارم
یه سریشم گذاشتم بالای کابینتا

[smiley]l/l_20.gif[/smiley] وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه،خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه [smiley]l/l_20.gif[/smiley]
2714
بهار جون خونه من رو اگه ببینی وحشت میکنی داریم خونمون رو عوض می کنیم خونه جدید کابینت زده هست اما می خوام بدم برام یه کابینت بلند درست کنه هر چی وسیله است بریزم توی اون اینطوری اعصاب آدم هم راحتتره
سلام دوستان من اتفاقی اینجا رو پیدا کردم
مامی88 خونت خوشگله خیلی مرتب و باسلیقه
اسم این فرش هایی که تو آشپزخونه و اتاق خواب گرفتی چیه خاب داره یا مثل موکته 6 متریا 9مترش هم هست برای آشپزخونم میخام
Lilypie Fourth Birthday tickers
من قبل از اینکه بیام این خونه چون جام کوچیک بود بیشتر وسایل غیر ضروری رو رد کردم حتی ویترین رو کلی هم ظرف های اضافی داشتم که کارایی نداشت برای اینکه کابینتهام بیشتر جا داشته باشه همه رو رد کردم حالا وسایل برقی رو اکثرا توی کابینتها گذاشتم
2706