2737
2739
من یک سال بیشتره که تی وی رو عوض کردم اما تو این یک سال هر چی میگردم میز تی وی خوب پیدا نمیکنم.یه شیک خومشل میخوام.آخه فضایی که تی وی قرار میگیره بین یه دیوار و یه ستونه(واسه همین محدوده)نمیدونم چه میزی بگیرم که قشنگ نشون بده خودشو.باید بدم بسازن واسم اما مدلی که به این فضا بخوره پیدا نمیکنم.واسه همین یک ساله تی ویمون رو میز تی وی قبلیه ست که با هم همخونی ندارن :(
آدمها هم مانند عکسها میمونن با بزرگ کردنشون دچار افت کیفیت میشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فاطمه جون عکس بذار دوستم...اینجا دوستان با تجربه و هنرمندی هستن که کمکت میکنن

من هم هستم....در کنارتون دوستان
بزرگترین لذت زندگی انجام دادن کارهایی است که دیگران معتقدند از عهده ما بر نمی آید...
2728
برای فاطمه جون: http://www.choobkadeh.com/img_big/g15.jpg
دستم به حلقه ی در، دل با تو داده بودم، دست و دلم که دیدی، پایم چرا بریدی، رویای صادقی، در جان عاشقی، لیلای کاملی، اتمام عاقلی، نیمی زمینی ام، نیم آسمانی ام، محتاج پر زدن، مجنون آنی ام
2740
جسارت نباشه اگه من میگم اصلا tv رو ازونجا بردار
دستم به حلقه ی در، دل با تو داده بودم، دست و دلم که دیدی، پایم چرا بریدی، رویای صادقی، در جان عاشقی، لیلای کاملی، اتمام عاقلی، نیمی زمینی ام، نیم آسمانی ام، محتاج پر زدن، مجنون آنی ام
نه فروغ جان لطف میکنی

آخه امکانش نیست.چون آنتن مرکزیمون اونجاست و نمیتونم جابجا کنم.از طرفی روبروی آشپزخونه و حین کار تی وی میبینم.جای دیگه بره از دیدم خارج میشه.ههههه
آدمها هم مانند عکسها میمونن با بزرگ کردنشون دچار افت کیفیت میشن
به نظرم اون قسمت که تی وی گذاشتی محل رفت وآمده...چرا نمیذاری جای اون کاناپه تو عکس اول؟؟ یعنیراستایی که به جای اینکه وسط باشه ...بذارش جلوی دیوار هم راستاش
بزرگترین لذت زندگی انجام دادن کارهایی است که دیگران معتقدند از عهده ما بر نمی آید...
2706