2737
2734
ممنون از راهنماییت عزیزم .اما در مورد پرده دقیقاً متوجه نشدم چی رو باید سرچ کنم .
چون پرده ای که توی خونه زده میشه و نقش حائل رو داره بیشتر جنبه شرقی داره و راستش چیزی رو پیدا نکردم و کلاً دیگه مهردار رو نمیپسندم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم از این کارا کردم اون روتختی پسرم که چهل تکه بود رو خودم دوختم.میخواستم دوخت ساده به سبک سنتی باشه...
ممنون از توجهت .گفتم شاید ایده خاصی داشته باشی. میگردم یه چیز خاص پیدا میکنم.مرسی
2731
بهناز جان به نظر من میتونی از پارچه های پرده ای که به طرح کاغذ دیواریت میاد و ضخیمه بگیره و خیلی راحت بدوزی. منظورمو متوجه شدی ؟
معمولاً عرضش هم سه متره و با یکی دو متر کارت راه میافته .
آفرین بهناز جون هنرمند ....خیلی قشنگه رو تختی پسرت....

چون خوش ذوق هستی چند تا عکس ببینی قطعا میتونی طرح مورد نظرتو پیدا کنی
بزرگترین لذت زندگی انجام دادن کارهایی است که دیگران معتقدند از عهده ما بر نمی آید...
2738
شلفارو میشه رو کاشی وصل کرد؟؟ خودم میتونم؟؟؟
دستم به حلقه ی در، دل با تو داده بودم، دست و دلم که دیدی، پایم چرا بریدی، رویای صادقی، در جان عاشقی، لیلای کاملی، اتمام عاقلی، نیمی زمینی ام، نیم آسمانی ام، محتاج پر زدن، مجنون آنی ام
باید رو خط بین کاشیها سوراخ بشه ....فکر نمیکنم ....میتونی با دریل کار کنی .؟؟؟؟؟؟؟؟چون کاشیه سختهههه به نظرم
بزرگترین لذت زندگی انجام دادن کارهایی است که دیگران معتقدند از عهده ما بر نمی آید...
نه بانو جون اونجا قدر یه 20 سانت جا واسه باز شدن در کابینت زیر اپنه!
دستم به حلقه ی در، دل با تو داده بودم، دست و دلم که دیدی، پایم چرا بریدی، رویای صادقی، در جان عاشقی، لیلای کاملی، اتمام عاقلی، نیمی زمینی ام، نیم آسمانی ام، محتاج پر زدن، مجنون آنی ام
من نه ولی یه خواهر دارم پهلوونه :))
به به بهناز جون عااااالیه خونت.مبارکتون باشه

منم به راهنمایی شما دوستای گلم خیلی نیاز دارم.

بانو جون من خونم دلبازه اما چیدمانشو دوست ندارم.میخوام یه تغییری بدم اما نمیدونم از کجا

کاشی های آشپزخونمونو اصلا دوست ندارم میخوام عوضشون کنم. و یه سری تغییرات ریز و درشت دیگه البته با کمترین هزینه ممکن .هههههههه

میشه به منم کمک کنید خونمو خومشل کنم؟
آدمها هم مانند عکسها میمونن با بزرگ کردنشون دچار افت کیفیت میشن
2706