2703
2553
مامان آیلین جان منم از این برچسبهایی که میگین استفاده کردم البته برای کاور کردن جعبه های ضخیم...خیلی عالیه

تو عکس آشپزخانه که میذارم هم یه نوع برچسب کاشی استفاده کردم به شکل گل (پشت گاز) البته بیشتر جنبه دکوراتیو داره تا پوشش
بزرگترین لذت زندگی انجام دادن کارهایی است که دیگران معتقدند از عهده ما بر نمی آید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الهه ناز میتونی از پرده فروش ها پیگیری کنی. ولی جای معتبر برو اگر تهرانی مثل فلسطین یا ولیعصر. معمولی ها فکر نکنم برات بزنن.
زیور آلات خوشگل برای خانمهای خوشگل ...http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=23984
2720
فاطمه جان الان دو روزه داریم توی شهر دنبال خونه میگردیم اما اینقدر قیمتها بالاست بطرز وحشتاناکی که واقعا دپرس شدیم اگرم اون خونه رو باحداکثر قیمتش بفروشیم توی شهر یا متراژ خیلی کم مثه 65 متری بهمون میدن که اصلا بدردمون نمیخوره یا چندسال ساخت و بدون آسانسور تازه اونم اگه گیر بیاد
فکر کنم یه چند روز دیگه بگردیم شوشو خودش پشیمون بشه بگه بریم تو خونه خودمون بشینیم زندگیمون بکنیم
سلام دوستان منم عکس خونه را میذارم در مورد اشپزخونه واقعا مشکل دارم 1- در مورد اپن آشپزخونه و دوم هم کابینت ها و اینکه نمیخوام برای ام دی اف هم هزینه کنم . ممنون میشم راهنمایی کنید
إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ...چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که می گوید باش پس [بی درنگ] موجود میشود
2714
اگر راهنمایی کنید سپاسگذار میشم مخصوصا در مورد آشپزخانه
إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ...چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که می گوید باش پس [بی درنگ] موجود میشود
سلام.بچه ها منم عکس های خونه مامانم رو میزارم. شاید برای کسی ایده شد.البته دو ساله پیش تغییر دکوراسیون دادن.
این اشپز خونه
UPin.ir

خدایا هزار بار شکرت...خدا جونم همه زندگی من الان35
هفته اس.سپردمش به خودت....یا الرحم الراحمین
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ .وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ

UPin.ir
UPin.ir

خدایا هزار بار شکرت...خدا جونم همه زندگی من الان35
هفته اس.سپردمش به خودت....یا الرحم الراحمین
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ .وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ
2706