2733
2734
مامان درسا خیلی با سلیقه ای خونت نقلی و شیکه. از آشپزخونه ت خیلی خوشم اومد... ایشاا... شاد و موفق باشی...
***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا کسی جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حنانه
*کاربر تایید شده*
1390/12/14 11:59 ق.ظ

سلام دوستان منم تازه خونه خریدیم 100 متره حالا برای کفش چی خوبه که هزینش زیاد نباشه؟برای اتاق پسرم کاغذ دیواری خوبه یا استیکر؟این کفپوشا چطوره برای حال خوبه یا دوام نداره؟کمکم کنید؟
hodeys عزیزم رفتم پرده فروشی و عکس از ویندو گرفتم تا شما ببینید لطفا بگو این خوشگل تره یا اینا که شما گرفتید البته من از ویندو سفارش دادم ولی دیشب رفتم عوض کردم و مثل پرده شما سفارش دادم قهو های هست نمی دونم خوشگل بشه یا نه می ترسم اشپزخونه مو و فضای پذیرایی رو کوچیک جلوه بده حالا نظر بدید کدوم خوشگلتره

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up2/82230518257274684039.jpg
یا امام رضا
2731
ندا جان از این مدل پرده ای که گذاشتی ما برای آشپزخونمون همین رنگشو سفارش دادیم امشب قراره بریم تحویل بگیریم البته من تا حالا جایی ندیدم که استفاده شده باشه برای همین برای انتخابش دودل بودم...ولی فکر کنم چیز شیک و تکی باشه مخصوصا برای فضای آشپزخونه که خیلی نازه
زندگی باور میخواهد،آن هم از جنس امید،که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد،یک امید قلبی به تو گوید،که خدا هست هنوز...
2738
بچه ها راستی عکس خونه های همه خیلی نازه همتون خیلی باسلیقه اید ایشالاه همیشه خوشبخت باشید
زندگی باور میخواهد،آن هم از جنس امید،که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد،یک امید قلبی به تو گوید،که خدا هست هنوز...
حنانه جون پارکت انواع مختلفی داره از متری 20تومن تا 60تومن هست
neda jan ino dide budam, esmesh o nemidunestam

man az male khodemun bishtar khosham miad
akharin rangesh ghahvei khakestari bud, man ye rang roshan tar bardashtam
vali be nesbate range kabinetam bayad ye rang roshan tar az in barmidashtam ( range dome rubah ) :D

hanane jan man raje be inke muket kardim otagh khab ha ro va badan mikhaym parket konim vaat goftam

are fandogh jun
ker kerei e
kheyyyyyli az vasayelam tush ja shod
aslan jalbe tavajoh nemikone, ala raghme jelve i ke be kabinet va ashpaz khune mide

har ki ta hala dide khosh umad
2706