2410
2553
اناهیتا جون خونه نو مبارک
اره خیلی قشنگ میشه ولی رمیزیت و باید یه رنگی بگیری که خونه رو باز کنه چون رنگ بژ تقریبا خنثی هست
پردت هم خیلی خوشگله خانم

دارچین جون مبارکه خانم با سلیقه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی دوستان

اون روشنه که دستبافه کاشانه...

اون سورمه ایه .... راستش نمیدونم...

( دیروز از قالیشویی گرفتیم... رنگ باز کردن... خوشگل شدن)

**********************8

خاله رومینا نظرت رو خوندم...
بنظرم رنگ دیگه ای مخلوط نکنم بهتره... خونه کوچیکه... فضا رو کوچیکتر نشون میده
2456
دارچین خونه گرم و خوشکلی داری. مبارکت باشه
اما یه چیز. به نظرت اگه میز صبحانه را کنار اپن میذاشتی بهتر نبود؟
دختر نازم، بهترین هدیه از طرف خدا، 16 مرداد 92 اومد تو بغل ما و خوشبختیمونو هزار برابر کرد. خدایا شکرت
اینا که تکراریه.من قبلا دیدم
اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ ************ برای ادای قرض سنگین 1002بار خواندن سُبحانَ اللهِ وَ بِحَمدِهِ سُبحانَ اللهِ العَظیمُ
2714
اینا که تکراریه.من قبلا دیدم
اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ ************ برای ادای قرض سنگین 1002بار خواندن سُبحانَ اللهِ وَ بِحَمدِهِ سُبحانَ اللهِ العَظیمُ
دارچین جون خونه ت خیلی شیکه عزیزم مبارکت باشه.... فقط یه سئوال نمیتونستی فرشات رو جوری بندازی که در یک سطح باشن و اطراف سالنت که سرامیکه به یه اندازه باز باشه؟
در مورد زرح کوسن هم به نظرم چیزی که گفتی باید خوب باشه
آناهیتا جون مبارکه عزیزم ایشالا وقتی مبلمانت رو چیدی بازم واسمون عکس بذار
به اینستاگرامم سر بزنید خیلی چیزای خوشگلی واسه نینی هاتون و تزیین سیسمونیشون هست Http://instagram.com/beautybabyroom
مریم جون فکر کنم باید تو مایه های رنگ مشکی و قرمز باشه -البته می تونی پرده شید چوبی قرمز رنگ بگیری از سایت زیر نمونه ها را ببین www.sayesun.com
یا پرده قرمز با دستهای مخمل مشکی-یا پرده حریر سفید با تکه دوزیهای قلب قرمز و مشکی که کار فانتزی و هنری هم باشه
بستگی به سلیقه خودت داره-مشکی رنگ شیکیه ولی یکم تیره است واسه ست خواب
2706