2726
پری به نظر من لازم نیست همه ی اینکارارو یهو انجام بدی میتونی پس انداز کنی هر چندوقت یکیشو انجام بدی خورد خورد. خوبیش اینه که خونه خودتونه و هرچی براش خرج کنی می ارزه

مثلا این چیزارو بذار تو برنامت:

- دیوارارو رنگ کنی (میتونید خودتون با شوهرت با پیکو کالر رنگهای زنده و شاد بزنید) یا کاغذ دیواری کنی که گرونتر درمیاد البته.
- میتونی یه همچین میز ساده ای کنار اوپنت اضافه کنی برای غذاخوردن خودتون مشکیشو البته : http://www.persianpersia.com/images/mimage/136-8139.jpg

- میتونی ازینا بگیری هم به عنوان کاناپه استفاده کنی هم تخت توی هالت بذاری
http://www.choobkadeh.com/img_big/T21.jpg

- میتونی ازین تختا بگیری واسه خواب خودتو همسرت همم مبل خونتون
http://www.tanasay.com/image/products/bed/mobl1.jpg
دستم به حلقه ی در، دل با تو داده بودم، دست و دلم که دیدی، پایم چرا بریدی، رویای صادقی، در جان عاشقی، لیلای کاملی، اتمام عاقلی، نیمی زمینی ام، نیم آسمانی ام، محتاج پر زدن، مجنون آنی ام
آره میدونم حالا یه روزی که بخوای بگیری دیگه دیوارو که نمیتونی عوض کنی دراز مدت بیاندیش :))
عمقش اینقدری در میاد اون تی وی قبلیه هم جا شه. ما همسایه پایینیا ساختن دیدم. تی وی اونام ال سی دی نیست
دستم به حلقه ی در، دل با تو داده بودم، دست و دلم که دیدی، پایم چرا بریدی، رویای صادقی، در جان عاشقی، لیلای کاملی، اتمام عاقلی، نیمی زمینی ام، نیم آسمانی ام، محتاج پر زدن، مجنون آنی ام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان واقعا خونه هتون گرم و دوست داشتنیه با عشق و آرامش زندگی کنید

بانوی گامرون عزیز ممنون از نظرت در مورد خونمون من طراحی شمارو دوست دارم اما دوتا پسر شیطون
دارم وبر خلاف پسر شما یه کم شلخته

خونمونو که عوض کردیم دوست دارم بیشتر رو رنگ سفید مانور بدم ایشالا یه سال دیگه...
تو به من میخندی چون من متفاوت هستم.من هم به تو میخندم که فرقی با بقیه نداری..
میدونم پری جون وضع همه همینه. اما زود میگذره اصلا نفهمیدی کی گذشت. ببین کدوم اولویت داره اول اونو انجام بده. بعد تابستون یه کار دیگه کن. سال دیگه یه وسیله دیگه اضافه کن
2728
پری تاپیک سپندارو دیدی؟؟
یه عالمه ایده داره واسه این پرده ریش ریشای جینگیلی پینگیلی. خودت ازونا درست کن برای جلوی در ورودی و در دستشویی. کلی جلوه داره

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=222924&PageNumber=1
حالا من اینایی که گفتم مال چندین سال بود :))

ما که فعلا پول عروسی کردنم نداریم چه برسه به درست کردن خونه اما ایده ای میاد تو ذهنم مینویسم برا یعدها. خدا رو چه دیدی شاید بانک برنده شدیم :)))
آره لیلیا کلی شعبه داره: آ اس پ و خیابون شیراز و تو بوستانم فکر کنم داره

آره پری اون ایده ی قفسه خیلی بهتره هزینه کاغذ دیواریم نداره دیگه کلیم جا دار واسه وسایلت هم پشتش هم جلوش.

همسایه ما در گذاشته بود. اگه رفت و آمدتون زیاده برای اینکه یه جای خصوصی داشته باشی تو خونت تر بهتره اما اون آویزام خیلی خوشگلن
خواهش میکنم. خداحافظ. دخترتو ببوس :)
IKEA یک شرکت سوئدی است این کمپانی عظیم در 37 کشور دنیا شعبه دارد. نزدیکترین شعبه IKEA به ایران در دبی و ترکیه قرار دارد. خلاف تمام فروشنده‌های لوازم خانه و اداری این کمپانی محصولاتش را در بسته‌های همانند کیت می‌‌فروشد و خریدار در خانه بایست آنها را مونتاژ کند. این ابتکار آیکیا باعث شده تا موفق بشود ، چون لوازم فروشی قابل حمل و نقل ، یا نصب موقت و جمع آوری و انتقال به انباری را دارند.

شعبه های آن در تهران:

خیابان ولیعصر-فروشگاه جام جم

دوراهی قلهک بالاتر از بیمارستان ایرانمهر

خیابان قبا بالاتر از تالار زمرد

میلاد نور طبقه همکف

تیراژه- طبقه زیرزمین

خیابان خرمشهر مغازه پلیکان

شهرک اکباتان-پاساژ اکیاتان

جدیدترین کاتالوگ ایکیا رو هم می تونین توی این آدرس ببینید: http://onlinecatalogue.ikea.com/AE/en/IKEA_Catalogue/
من خونه های قشنگ همه تون رو دیدم
بانوی گامرون جان عااااااشق این همه ابتکار و خلاقیت شما شدم. واقعاً بهتون تبریک میگم
من خودم اصلاً اصلاً خلاقیت ندارم خیلی بهتون غبطه می خورم بانو جان.
من هنوز مجردم اما وقتی این همه ذوق و سلیقه شما رو دیدم هوس کردم برم سر زندگی خودم و خونه مو خوشگل کنم
اللّهم صل علی محمدٍ و آل محمد و عجّل فرجهم..... اللّهم العن اوّل ظالمٍ ظلم حقَّ محمدٍ و آل محمد و آخر تابعٍ له علی ذلک..... اى سید ما، اى مولاى ما... دعا کن براى ما....
2706