2733
2734
لیلی جون خونه با سلیقه و تمیزی داری بهت تبریک میگم

من چند تا نظر میدم اگه دوست داشتی امتحان کن

میتونی آینه و کنسولت رو توی راهرو اتاق خوابت بزاری
میتونی ویترین رو هم همون جا که هست سه کنج بزاری

کاناپه که گذاشتی دوتا صندلی یه نفره کنارش بزار طوری که دسته هاش بهم بچسبن اگه جات کوچیکه بعد هم میتونی مبلهات رو به جای اینکه اینقدر پخش بچینی گرد دوره میزه خودش بزاری

البته در این صورت جای بیشتری میگیره ولی شیکتر هم به چشم میاد مخصوصا مبلهای سلنتطی رو باید گرد و دور هم چید.

به نظر من دوره تلویزیون نباد مبل بزاری و اون تا که کنارش هست رو از اونجا برداری و کنار کاناپه اصلی بچنینی

ولی به هر حال من اونجارو از نزدیک ندیدم و شاید بهترین نوع چیدمان همونی باشه که الان شما گذاشتید.

موفق باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون از نظراتت رز مشکی

برای کنسول بگم که ایینه و کنسولش بزرگه و من دیواری به اندازه اونها تو راهرو ندارم دیوارهاش باریکن

وگرنه جامم باز تر می شد.

در مورد گرد چیدن بگم که ممکنه قشنگتر بشه ولی خییییییییییییییییییلی جامو میگیره حالم اخه کوچیکه من مهمون میاد سفره می ندازم

و در مورد مبلهای دور تلویزیون اگر برشون دارم کجا بزارم جااااااااااااااا ندارم بد بختی اگه دقت کنی من 2 تا میزبانهامو گذاشتم تو یکی از اتاق خوابها

فضا کمه

موقع خشم 10 ثانیه صبر کنید حتما فحش های بهتری یادتون میاد!:)
درسته عزیزم منم که میگم من از نزدیک ندیدم نمیدونم چه فضاهایی داری که بشه کنسول و اون تا مبل کنار تلویزیون رو گذاشت کنارش
مثلا کنار آشپز خونه یه دیوار هست ولی نمیدونم چقدری هست وبه کجا ختم میشه که بگم مثلا کنسول رو اونجا بزاری

بازم میگم حتما بهترین نوع چیدمان رو خودت گذاشتی که بیشترین فضا رو داشته باشی
ولی در مورد کج گذاشتن ویترین هنوزهم نظر همونه .

2728
اره درسته مثلا دیوار کنار آشپزخونه آیفون داره و از همه بدتر کسی بی هوا وارد بشه کنسول و پخش زمین میکنه هههه

ولی راجع به ویترین یک بار جلوی دیوار کناریش گذاشتم بدددددددددددک نشد ولس سه کنجو خواستم خونه تکونی کنم حتما می امتحانم :)))

بازم تشکر
موقع خشم 10 ثانیه صبر کنید حتما فحش های بهتری یادتون میاد!:)
لی لی جون مرسی که عکس گذاشتی ...خوش سلیقه ای عزیزم ولی به نظر من چون سالنت کوچیکه یه کم ظرف و ظروف تزیینی اضافه رو جمع کن و خلوت ترش کن تا فضات مرتب تر و بزرگتر به نظر برسه عزیزم مثلا اون ظرفهای تزیینی روی میز تلویزیونت رو از اونجا بردار و یک کمی هم اپن آشپزخونه ت رو خلوت تر کن...البته این نظر منه که خونه هرچی ساده تر و خلوت تر چیده بشه شیک تر به نظر میرسه و خودمون هم آرامش بیشتری پیدا میکنیم...مبلمان قشنگی داری اینجوری بیشتر به چشم میان مبلات....البته گاهی نظر دادن از روی عکس سخته شاید خونه ت به نظر من یه کم شلوغ به نظر رسید و در واقعیت اینجور نباشه....
با ایده تغییر جای ویترین و کج قرار دادنش با بلک رز کاملا موافقم ویترینت رو توی سه گوش بذار و صندلی تک کنارش رو ببر اونطرف ویترین یا حداقل کنسولت رو توی سه گوش بذار یا به کل از اونجا بردار
به اینستاگرامم سر بزنید خیلی چیزای خوشگلی واسه نینی هاتون و تزیین سیسمونیشون هست Http://instagram.com/beautybabyroom
2738
2706