2733
2734
دوستان ایشون شماره موبایلشو به مریض میده؟چون قبلا بچه ها میگفتن میداده ایا جدیدا هم همینجوره؟ یه سوال دیگ هم دارم اونم اینکه تو مطب چندتا چندتا میریم داخل پیش خانم دکتر؟
سربازک من تو راهه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم عزیزم. از اونجایی که کسی جواب نداد، گفتم بیام اطلاعاتی که کسب کردم رو اینجا بنویسم شاید بدرد کسی خورد. امروز زنگ زدم مطبشون. برنامه کارىش همچنان همون یکشنبه و چهارشنبه ساعت ١١ تا ١٥ هست. بنظرم خیلی کم میاد مطب و براى همینه که دیر به دیر نوبت میده. گفتش که تک نفرى میریم داخل براى ویزیت نه مثه بعضی دکترا چندنفرى. گف یه اتاق مخصوص باردارهاست اونجا میرید درو میبندید چکاب میشید سوالاتونم میپرسید. اینم بگم منشیش بسیییاااار مهربون و متین بود و به من گفت شما هرسوالی بپرسید من در خدمتتون هستم راحت باش. بعدم باحوصله به همه سوالام جواب داد برعکس منشی دکتر محسنى و دکتر صالح گرگرى و دکتر حجتی و خیلی دکتراى معروف دیگه. که من فقط به این چندتا زنگ زده بودم و برخورد بدشونو دیده بودم. براى زایمان طبیعی بجز بیمارستان نجمیه و بقیه الله خودش میاد بالاسرمون چونکه اون بیمارستانا قانونشون اینه که پزشک کشیک میاد برا طبیعی. شماره موبایلشو هم پرسیدم بهمون میده گف چرا که نه؟؟؟ حتما! دیگه اینکه گف در حال حاضر برا اینور سال نوبت ندارن. و ٥ اسفند ز بزنم که برا سال بعد بهم نوبت بده. من خیلی خوشم اومد از آرامش و رفتار احترام آمیز منشیش و مطمئنم خود دکتر هم همینطور و بلکه بهتره. احتمالا پیش ایشون برم.
سربازک من تو راهه!
2731
من یکشنبه زنگ زده بودم گفتن چهارشنبه بزنگ نوبت بت بدیم برابعدعید حالا زنگ زدم میگه چهارشنبه آینده بزن چون امروزتعطیلیم اخه ینی چی تعطیلیم؟ پس چرا یکشنبه گف چهارشنبه بزن؟ و اگه تعطیلن پس چرا اون توان؟ واگه الان تعطیلن خب چرا یکشنبه نزنم و باید حتما چهرشنبه بزنم؟؟؟؟؟ کسی آشنایی داره؟
سربازک من تو راهه!
2738