2737
2734
سلام دیروز سونو انومالی نرگس دادم. غربالگری مرحله اولم نسل امید همچی عالی بدد ولی تو سونو دیروز گفت طول بینی جنین 4.4 هست که باید بالای 5 باشه. یکی ام اینکه بند میانی انگشت پنجم دستها رو ندید. بقیه چیزا نرمال بود. دکتر گفت اگه ازمایش خون غربالگری ات خوب باشه اوکیه اما دکتر زنان گفت شاید بند انگشت دیگه تشکیل نشه و بینی اش کوتاهه ولی سندروم دان نیست. یعنی چی؟ کاش همچی یه خواب باشه. توروخدا بگید ممکنه اشتباه کرده باشن. الان هفته 18 ام.
لحظه ها می گذرد آنچه بگذشت نمی آید باز ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه اتفاقا بینی خودم و همسرم بلنده. ان تی 2.2 بود و تیغه بینی رو دیده بودن. همچی نرمال بود. من و همسرم فامیل نیستیم و هیچ مشکلی هم نداریم. نمیدونم چیکار کنم. دارم دیوونه میشم.
لحظه ها می گذرد آنچه بگذشت نمی آید باز ...
2738
انشالله که چیزی نیست نگران نباش.ولی منم استرس گرفتم فردا انومالی دارم البته امینوسنتز شدم همه چی نرمال بود ولی این تاپیک ها رو میبینم استرسی میشم
مثل آن مرداب غمگینی که نیلوفر نداشت......!! حال من بد بود اما هیچ کس باور نداشت....!!خوب میدانم که تنهایی مرا دق می دهد....عشق هم در چنته اش چیزی از این بهتر نداشت....
Nt 2.6بود ریسک داون 1به798طبق سونو
مثل آن مرداب غمگینی که نیلوفر نداشت......!! حال من بد بود اما هیچ کس باور نداشت....!!خوب میدانم که تنهایی مرا دق می دهد....عشق هم در چنته اش چیزی از این بهتر نداشت....
البته نی نی از هفته خودش درشت تر بود
الان میترسم بازم چیزی باشه
2706