2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم کیت تخمک گذاری بذار ببین کی تخمک داری. مثل بیبی چکه هرروزی 2 تا خط بشه 24 ساعت بعد حتما نزدیکی داشته باش ولی کلا روزای 12 و14 و16 و18 ام پریودت میگن شانس بیشتری داری از روز 12 امم کیت تخمک گذاری رو امتحان کن. ان شاله که مشکلی نداری و زود مامان میشی
متوکلان به خدا هرگز خجل نخواهند شد http://kheyrie-mehr.mihanblog.com/
2728
سلام بچه ها من دیروز در مورد این مساله سر کلاس تنظیم خانواده یه گفتگوی مفصل داشتم و به این نتیجه رسیدیم که در اصل از روز بعد از قائدگی تا قائدگی بعد ممکنه که زمان تخمک گذاری باشه چون بدن تحت شرایط محیط هستش و شاید توی یه ماهی تخمک گذاری دقیقا روز چهاردهم باشه شایدم به علل مختلف جسمی و روحی عقب وجلو بشه بنابراین تا جایی که می تونید از روز بعد در دوران قائدگی تا روز قائدگی می توان نزدیکی داشت اما به صورت یه روز درمیون و یا شاید بیشتر اما نباید طوری باشه که بدن ضعیف بشه و خستگی داشته باشه
حتما یک روز در میان باشه. اگر پشت سر هم باشه کار بیهوده کردی. هنوز اسپرم ها به اندازه نشدن. نگران نباش. من این ماه حامله ام. ماه سوم بود که اقدام کردم. از همه عالم هم استرسم بیشتر بود. اصلا فکر می کردم نمی شم. حتی دکتر بهم گفت تخمک نمیسازی که یک هفته بعدش در کمال ناباوری دیدم حامله ام

برا شفا همه مریض ها دعا کنیم.......................................................... برا سلامتی تمام عزیزانمون خدارو صد هزار مرتبه شکر
من ماه دوم که دارم واسه نی نی اقدام میکنم
این ماه هم تقریبا یه شب در میون اقدام داشتم مخصوصا روزهای 6-8-10-12-14-16-. . .
الان روز 26 پریودیمه
از دیشب تا حالا احساس میکنم کمرم یکم خسته ست یجوریه
شاید ربطی نداشته باشه ولی شاید هم هم بخاطر کاره
2706