2410
2553
دیروز سزارین کردم ولی نه شیر دارم نه سر سینه که بچم میک بزنه... چکار کنم؟ کسی مثل من بوده که حل شده باش. بچم داره شیرخشکی میشه و کاری ازم بر نمیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم دوست منم تقریبا مشکل شما رو داشت. با کمک همسرش درست شد. منظورمو امیدوارم بفهمی. فک مرد قوی تره و زودتر به نتیجه میرسی
لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸
2720
قدم نو رسیده مبارک با سرنگ سرشو بکش بیرو کیسه آب گرم بزار رو سینت ماساژ بده کپسول یا قطره شیر افزا بخور و بادام و دم کرده یا عرق رازیانه
من این حروف نوشتم چنان ک غیر ندانست/تو هم زروی کرامت چنان بخوان که تو دانی
دقیقا من اینجوری بودم برای دوتا بچم..دخترم اصلا سینمو نگرفت و شیرخشکی شد ولی پسرم با وجود نداشتن شیر و سرسینه کوچک خودش از روز اول تلاش کرد و مدام مک میزد تا شیرم زیاد شد و خدا روشکر تادوسال شیر حورد
《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
2714
نجمه جان وقتی نیاز به فداکاری و کمک باشه پدر هم باید آستینهاشو بالا بزنه و کمک کنه دیگه
لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸
عزیزم دو سه روز بعد سینت پر شیر میشه نگران نباش دو سه روز اول شیر خیلی کمه طبیعیه. منم مثل شما بودم سینم سر نداشت دو سه روز اول از رابط سینه استفاده کردم یکم که یاد گرفت بعد خودش یواش یواش عادت کرد فقط سعی کن
قرص شیر افزا بخور..واسه سر سینه هم از این برچسبا که رو نک سینه میزنن بزن
"دوران عقب ماندگی ملتها زمانی شروع شد که ; جای اندیشیدن را "تقلید" , جای تلاش و کوشش را "دعا" , جای فکر کردن به آرزوهای بزرگ را "قناعت" و جای اراده را "قسمت" گرفت ...."امیرکبیر
2706