2733
2734
هم خوشحالم هم استرس دارم بیشتردوس دارم دخترموببینم توروخدادعاکنیدسالم باشه وب دستگاه احتیاجی نداشته باشه خودمم راحت باشم
انشاا...
ب هرچه غیرازخداامیدداشته باشی خداتوراازهمان چیزناامیدخواهدکرد😳😳😳😳وقتی میگویم برایم دعاکن یعنی کم اورده ام یعنی دیگرازدست خودم برای خودم کاری برنمیاید😞😞😞😞خدایامنتظرمعجزه ام یادت نره فقط تورودارم😢😢😢😢😢😢😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انشاالله هر دو سلامت باشین طبیعی یا سز؟؟ وای من ترس زایمان گرفتم اصن بدجور

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

منم دعا میکنی بچم سالم باشه

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

2738
چه خوب ان شالله زلیمان راحتی داشته باشی و به سلامتی نی نی تو بغل بگیری واسه منم دعا کن مامان شم و این لحظاتو تجربه کنم
ز عطرِ حـریم تـو اگر دوریم ،دلخوشیم به نسیمِ گاه گاهِ نگاهـت ...خوب میدانم از هر که تـــو دل بـردی ، خرابِ عشـقت شد ...پس بنگر ما را ؛ به نگاهی ...که دلها، خراب آیاد تـــوست ............ رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
عزیزم خواهرشوهر من تازه زایمان کرده و بیحس بود.میگفت اگه دوباره بخوام زایمان کنم میگم بیهوشم کنن کامل چون من هین طبیعی وقتی بچه رو میکشیدن بیرون حس کردم و حالم بهم خورد و نفس تنگی گرفتم.چندنفر تا حالا به من گفتم که نفس تنگی گرفتن و بالا اوردن تو اتاق عمل با بیحسی.من خودم که میخوام کاملا بیهوش بشم.میگفت هیچ حسی وحشتناک تر از این نیست که پاهات انگار فلج شدن
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...
2706