2726
سلام.پسرم یه هفته دیگه 10 ماهش تموم میشه به نظرتون کی میتونه توی تخت خودش بخوابه؟ در حال حاضر توی گهواره اش کنار تخت ما میخوابه. میگن اگه جدا کردن اتاق بچه خیلی دیر شه سخت میشه واسش
💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚
والا من تا ۱۰ یا ۱۱ ماهگیش کنار خودم می خوابوندمش الان تختش را جدا کردم ولی توی اتاق خودمونه. از بسکه شبها بیدار میشخ واسه شیر خوردن کلافه می شم نصف شب میارمش تخت خودمون. الان ۱۵ ماهشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من از اولش توی گهواره اش خوابوندم.شیر خشکی هم هست شبا یا اصلا بیدار نمیشه واسه شیر یا یه بار حدود5صبح.
مرضیه جون درسته واسه شیر بیدار نمیشه ولی با این وجود نمیذاره بخوابم خیلی توی گهواره اش قلت میزنه همش میخوره به دیواره ی گهواره اش سر و صدا میکنه
پسر من ۱۸ ماهشه تا صبح هر دوساعت یکبار بیدار میشه واسه شیشه
با خدا دعوا کردم با هم قهر کردیم فکر کردم دیگه دوسم نداره رفتم تو رختخواب چند قطره اشک ریختم و خوابم برد صبح که بیدار شدم مامانم گفت نمیدونی از دیشب تا صبح چه بارونی میومد .
دختر من 20 ماهشه. تا 14 ماهگی تو تخت من بغلم میخوابید بعد تختشو گذاشتم بغل تختم یه مدت اونجوری که عادت کرد و از 17 ماهگی دیگه اتاق خودش مستقل میخوابه. از شیرم گرفتم خداروشکر دیگه شبا بیدار نمیشه راحت شدم
تو آمدی ز دورها و دورها .... ز سرزمین عطرها و نورها. ( خدایا گل قشنگمو به تو سپردم )
ساغر جون از پوشک هم گرفتینش؟
با خدا دعوا کردم با هم قهر کردیم فکر کردم دیگه دوسم نداره رفتم تو رختخواب چند قطره اشک ریختم و خوابم برد صبح که بیدار شدم مامانم گفت نمیدونی از دیشب تا صبح چه بارونی میومد .
ساغر جان راحت قبول کرد که اتاق خودش بخوابه؟ آخه شنیدم که اگه به حدی برسه که وابسته بشه به مامانش دیگه سخت میشه اتاقشو جدا کرد
2706