2726
عنوان

مسابقه عکس اسفند ماه

23 بازدید | 332 پست
موضوع مسابقه: لباس عید کوچولوی من سلام رفته رفته به بهار نزدیک می شویم. در این روزها همه بویژه مادر و پدرها دوست دارند بهترین لباسها رو برای عید کوچولوهای خود تهیه کنند. حتی کوچولوهایی که هنوز به دنیا نیامده اند. شما کاربران عزیز نی نی سایت برای عید کوچولوهای خود چه لباسی تهیه کرده اید حتی کوچولوهایی که هنوز به دنیا نیامده اند. عکس لباسهای عید کوچولوی خود را ارسال فرمایید و هدیه بگیرید. مهلت ارسال عکس از تاریخ 94/11/28 لغایت 94/12/15 می باشد. کاربران عزیز می توانند تا تاریخ 94/12/20 به عکسهای موردنظر رای دهند. کاربران عزیز عکسهای خود را از این قسمت ارسال کنید http://photo.ninisite.com/default.aspx

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوستان عزیز چون رفته رفته به ایام عید نزدیک می شویم و خانمها مشغول خانه تکانی و کارهای عید هستند ممکنه خیلیها نتونن به سایت سر بزنن. از طرفی هم پروسه کسب رای و شمارش آراء طولانی میشه. می خواهیم تا قبل از عید جمع بشه. نکته بعد اینکه معمولا خیلیها دو ماه قبل از عید لباسهاشون رو می خرند
آخجون بازم مسابقه چقدر دلم تنگ شده بود برای مسابقه بچه ها جایزه ش بدین شرحه: فرش میلاد به 7 برنده برتر جشنواره ، 7 تخته تابلو فرش سفارشی از چهره کوچولوهای برنده هدیه میدهد تابلو فرش ها به صورت سفارشی از عکس های کوچولو ها بافته میشود و هدیه داده میشود سایز تابلو فرش ها 35*50 سانتیمتر است
سلام منم حتما شرکت میکنم برای دخملم هم لباس عید رو خریدم امیدوارم این دفعه دیگه جزو برنده ها باشم
می شوم بیـدار و می بینم کنارم نیستی حسرتت سر می گذارد بی تو بر بالینِ من ... روحت شاد مامان مهربونم
2706