2733
2734
عنوان

تجربه از پوشک گرفتن پسرم...

263 بازدید | 8 پست
پسرم دوسال ودو ماهشه و چون شاغلم تصمیم گرفتم از این 2 روز تعطیلی اخیر استفاده کنم... اولش خییلی میترسیدم اما با توکل به خدا و مقاله ای که خوندم و توی اون نوشته بود سه روز کودک خود را از پوشک بگیرید شروع کردم..روز اول وقتی از خواب بیدارشد پوشکش و باز کردم وبه سمت لنگش هدایتش کردم وتا ظهر یه ربع به یه ربع میبردمش ولی...تا ظهر تعداد شورتهایی که خیس شده بود8 تا بود..ولی عصر اوضاع بهتر شده بود و کم کم داشت یاد میگرفت که باید چیکار کنه شب موقع خواب پوشکش کردم و صبح روز بعد به محض بیداری بازش کردم و بردمش دستشویی واین روال تاشب ادامه داشت و این مابین کلی نوشیدنی بهش دادم که زود به زود بره دستشویی و دیگه عصر روز دوم یاد گرفته بود و خودش خبر میداد حتی 2 بار پی پی اش رو هم خبر داد و امروز هم که کااااااااااااملا خبر میده
افرین پسر کوچولوی باهوش که مامانش رو اذیت نکرد و زودی یاد گرفت دستشویی رفتنش رو بگه
خداجونم دوتا فرشته کوچولوم رو بخودت میسپارم همیشه واسم حفظشون کن،مامانی عزیزم هنوزم بأورم نشده دیگه بغلم نمیکنی.... دلم خیلی تنگ شده....
این مطلبو گذاشتم به دلیل اینکه خودم خیلی استرس داشتم و مدتی این کارو به تعویق می انداختم تا جایی که روز اول تقریبا مایوس و پشیمون شده بودم ولی خداروشکر پیشرفت پسرم عااالی بود شمام اگه یه نی نی دارید که احساس میکنید وقتشه که از پوشک بگیریدش اصلا نترسید و با توکل بهخدا شروع کنید راحت تر از اون چیزیه که فکرشو میکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738