2737
2739
من تو اینستا فیلم زایمان سزارین رو نگاه کردم. جنین رو چنان داشتن بیرون میکشیدن ترسیدم سرش کنده بشه.از طرفی هم از زایمان طبیعی وحشت دارم. هفته ۳۰ هستم. واقعا تو سزارین بچه رو با فشار زیادی به دنیا میارن؟
نترس بابا بجاش تو انتخاب دکترت دقت کن....منم دور اطرافم کسایی دیدم که طبیعی زاییدن اما بعلت نبود امکانات مناسب بیمارستانی ودکترکاربلد جنین یا لگنش دررفته یا مادر رفته کما
قضاوت نمیکنم.... تا قضاوت نشوم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم نباید از این فیلما ببینی.مطمئن باش ضرری نداره.تاحالا شنیدی کسی به خاطر سزارین بچه اش اتفاقی براش بیافته.تو این دوران این اضطرابها طبیعیه.سعی کن به خودت آرامش بدی
https://t.me/mafarzandiranim برنامه های روزانه ی کانال 🖌نکات تربیتی 🖌آموزش بازی آموزشی در خانه 🖌قصه ی شب 🖌غذای کمکی 🖌آموزش کاردستی با ما همراه باشید @mafarzandiranim
2738
وای من که اصلا دلشو نداشتم طبیعی بزام....همون سز هم شدم قرار بود ازکمر به پایین بی حس بشم اما اینقدر جیغ جیغ کردم وگفتم نمیخام لحظه تولد ببینم ....که دوز بیهوشی روبالا بردن ومن چیزای خیلی کمی یادمه راحت خوابیدم.....ولی بعد بهوش اومدن درد داشتم
قضاوت نمیکنم.... تا قضاوت نشوم....
منم ترس زایمان گرفتم کاش یجوری میومد که نمیفهمیدم

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

بی کران

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

2706