2726
بررای پیاده روی روزانه و مسافرت دنبال همچین کالسکه ای هستم. میخوام دخترم رو ببرم پارک و پارک نزدیک خونه مون یه تعداد پله داره. میخوام راحت کالسکه رو جمع کنم و با یه دست بچه رو بگیرم و با یه دست کالسکه رو ببرم پایین پله ها مدل این طوری سراغ دارین؟
من سفر مشهد که رفته بودم به وفور یه مدل کالسکه خیلی سبک و جمع و جور دست اکثریت مسافرین عرب میدیدم دست یکی دوتا ایرانی هم دیدم که اونا هم از سوریه یا مکه خریده بودن البته یک نفر هم از ایران خریده بود خیلی دلم میخواست ببینم و بخرم که نشد واقعا برای سفر عالی بود مثل صندلی های تاشو تا میشه و خیلی سبک و جمع و جور میگیری دستت تقریبا این مدلی بودن البته تو سایت قیمت شو گرون زده و مطمئنم اونایی که از کشورهای عربی گرفتن خیلی ارزونتر بوده چون بعدا دیدم یکی از فامیلهای خودمون هم از مکه خریده بوده حدود 5-6سال پیش به پول اونا 20ریال یعنی زمانی که خریده بود چیزی حدود 7000-8000هزارتومن ایران پاش افتاده بود!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مک لارن همینطوریه خیلی سبکه و راحت جمع میشه و با یه حرکت باز میشه و تا وزن 120 کیلو رو تحمل میکنه وزن خودشم 5 کیلو به نظرم بهترین گزینه هست
چقدر دیر میفهمیم بیشتر غصه هایی که خوردیم خوردنی نبود، دور ریختنی بود... 👌👌
- قابل استفاده از 6 ماهگی - حالتهای خواب قابل تنظیم - تشک قابل شستشو و تعویض - وزن 4.5 کیلوگرم - کمربند دوشی قابل تنظیم - جمعشو در 5 ثانیه مانند چتر - دسته های بهینه فوم دار ضد حساسیت - چرخهای عقب قفل دار و جلو چرخشی - آفتاب گیر ضد آب و بزرگتر برای پوشش بیشتر - کاور باران و سبد خرید توری - قابل حمل و نقل آسانلوازم جانبی (اختیاری) ویژگیهای نشیمن ویژگیهای استاندارد - پتو پای کودک - تشک قابل شستشو و تعویض - محافظ سر و پد شانه قابل شستشو و تعویض - چتر - اورگانیزر - کیف حمل کالسکه - کاور چرخ کالسکه
چقدر دیر میفهمیم بیشتر غصه هایی که خوردیم خوردنی نبود، دور ریختنی بود... 👌👌