2733
2739
سلام دوستان کدوماتون این تجربه رو داشتین؟من در35هفتهو4روز دردم گرفت دکتر گفت دهانه رحمت بستس ولی نرم شده ...اگه کسی تجربه داشته بگه چندوقت بعدش زایمان کرده؟من از اول ماه نه ماه دردام شروع شد..
اللّهمَّ ارزُِِقنا اَولاداً سالماً و صالحاً فی الجسم وَالرُّوح لَیسَ فی خَلقِهِِم زیادۀٌ و لا نُقصانٌ ..فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین.....خدایا خودت محافظ نینی تو دلم باش...
چقدر طول میکشه تا موقع زایمان برسه؟میترسم یوقت قبل از 37باز شه
اللّهمَّ ارزُِِقنا اَولاداً سالماً و صالحاً فی الجسم وَالرُّوح لَیسَ فی خَلقِهِِم زیادۀٌ و لا نُقصانٌ ..فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین.....خدایا خودت محافظ نینی تو دلم باش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی تجربه نداره؟؟؟
2731
سلام عزیزم. من هفته 23 این اتفاق برام افتاد. با شیاف و استراحت خوب شدم.الان هفته 26م

سلام دوست عزیز امیدوارم پیامم روبخونید منم 24هفته دلدردداشتم دکترم معاینه کردگفت دهانه رحمت نرمه سونوواژینال نوشت براطول سرویکس خیلی میترسم

برم سونو واژینال?خطرسقط نداره دورازجون?

2738
و اینکه سونو کردید سرویکستون چند بود و استراحت کردید ادامه بارداری یا نه چون من هم دکتر گفت دهانه کم ...

سرویکسم نرمال بود.خیلی استراحت میکردم .۳۸هفته وپنج روزبه روش سزارین  انشاالله به سلامت فارغ میشی.استراحت زیاد .پله اصلا.ماشین زیادنشین.توالت فرنگی. مایعات کافی.دکتراگه شیاف وداروداده حتمااستفاده کن .خداپست وپناه خودت وکوچولوت باشه

قربونت عزیز دلم چشم ممنونم خدا حافظ خودت و بچت باشه.

سلام عزیزم شما دهانه رحمت نرمه بهرسلامتی زایمان کردین؟من هفته ۲۵ چون کلا دردای زیادو عجیب غریب داشتم سونو شکمی رفتم سرویکسم خوب بودم هفته ۲۶درد داشتم رفتم بیمارستان معاینم کردن گفتن دهانه رحمت نرمه گفتن استراحت کن و هفته ای یه پرولوتون دادن بزنم خیلی میترسم استراحتم نسبیه کلا امید ندارم خیلی روحیم خرابه من استراحتم نسبیه کارای شخصیم‌ دکتر میرم فقط گاهیم باماشین یه کم همسرم‌برا تغییر روحیم میبرتم میبرون ولی زیاد راه نمیرم 

2706