2726
سلام هفته 16 بارداریم از دیروز دور نافم میسوزه پهلوهام و تخمدونامم تیر میکشه و واژنم هم همینطور یه دفعه درد میگیره و ول میکنه که دردناکه البته بگم یبوست دارم یعنی شکمم خوب کار نکرده تو این دو سه روزه ترشحاتم ابکی و سفید رنگه که به قول همه طبیعیه ولی بچه ها گاهی یه تکه هایی از ترشحات سبز رنگ میبینم که از واژنم بیرون میاد البته خیلی جزییه نگرانم نکنه اتفاقی برای بچم بیفته تورو خدا راهنماییم کنید ایا اینا طبیعیه کسی مثل من نیست
خدایا فقط تو میدانی یک زن برای مادر شدن چه دردهایی را تحمل میکند پس بحق عظمت و بزرگی ات ای یگانه فرزندانمان را در پناه خود بگیر ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مه گل جان ازمایش دادم میگه یه التهاب خییییلی ضعیف در مثانه که اونم برابر صفره یعنی اصلا جای نگرانی نیست ولی هیچ عفونتی دیده نشد
خدایا فقط تو میدانی یک زن برای مادر شدن چه دردهایی را تحمل میکند پس بحق عظمت و بزرگی ات ای یگانه فرزندانمان را در پناه خود بگیر ...
واسه یبوستت صبح ها شیر ولرم هم عالیه ناشتا. آب فراوان... خیار.گوجه فرنگی.کیوی عالیه... آش فوق العاده ست... استقادع از توالت فرنگی هم واسه من جواب داده. روزی یک عدد سیب رو خرد کن بزار تو آب بپزه و 1-2قاشق شکر یا شیره بزن توش.وقتی یوی خوب سیب اومد خاموش کن بخور.عالیه! یا هم اگه بخاری دارین سیب رو بزار رو بخاری بپزه تا بپزه...بعد بخور.شکمت کار میکنه
مه گل جان بنظرت این دردا مال یبوسته یا عفونت
منم گه گاهی ترشح سبز داشتم.تو آزمایشم عفونت نشون نداد ولی آلودگی نشون داد. به توصیه دکار بهداشت دارم از سرکه سفید استفاده میکنم. یک لیوان سرکه سفید ریختم تو یه بطری 1/5لیتری(از این ظرف اب معدنی ها)گذاشتم تو دستشویی خودمو گاهی باهاش میشورم.تقریبا تو یک روز یک بطری تموم میشه دیگه بقیه شو با آب میشورم. مخصوص شب موقع خواب که میدونم دسگه چتدساعت دستشویی نمیرم.خوب بود
از امروز خودم با اب و سرکه میشورم ببینم چی میشه . مامی دختری اخه توی ازمایشم اثری از عفونت نبود
مه گل سرکه سفید باشه دیگه؟
سوزش دور ناف من زیاد داشتم که خوندم مال بزرگ شدن شکم و کش اومدن پوست یا تغییرات هورمونیه منم یبوست شدید داشتم شیکم و پهلوهام درد میگرفت میوه زیاد میخورم روغن زیتون آب زیاد و گهگاهی آلو ،
2706