2737
2739
شکمم خیلی گنده شده... مثل ماه پنج یا شش... کار این دوستمم حرف نداره یعنی مسوول زایشگاه هست تو بیمارستان. رفتم خونشون. بهش گفتم حامله ام ولی تو تشخیص بده هفته ی چنده ام.. معاینه کرد و گفت هفته ی بیست و پنج...
خدایا فرزندانم را در این دنیا به (ما) و ما را در ان دنیا به (فرزندانمان) ببخش... امین
هفته ی هشت رفتم سنو . که یک قل بود..قبلا توی سنو ها بهم گفته بودن که رحمم برگردونده به پشت هست... به دوستم گفتم میگه احتمال داره یک قل دیگه هم بوده ولی تو سنو ندیدنش
خدایا فرزندانم را در این دنیا به (ما) و ما را در ان دنیا به (فرزندانمان) ببخش... امین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بتام سر پسرم بعد پنج روز که از موعدم گذشته بود شده بود 300 حالا ایندفعه دو روز بعد موعد بتام 2000 بود .. یعنی چهار روز میشه 4000 و پنج روز تقریبا میشه بتا 5000 که نسبت به 300 خیلی بالاس..نه؟؟
2731
خودمم قبل حاملگی خواب دید تو باغچه مون یه گل نرگس سبز شده با سه تا گل .... تعبیرشو نگاه کردم نوشته بود گل نرگسپدختره.. با خودم میگفتم حتما سه قلو میارم.خخ اخه از طرف مادربزرگ مادری خودم و شوهرم سابقه ی دوقلو زایی داریم
2738
کسی اینطوری بوده؟ بره سنو هشت هفته یکی باشه بعد بگن دو تاس؟؟؟ مریسا گلی هفته ی دوازده گفت دیده دو قلو هستن.. کسی نمیدونه هفته ی هشت رفته بوده یا نه؟
اخه پنجره خیلللی شکمم گنده شده.. گفت رحمت خیلی ارتفاعش بالا هست.. که یا هفته رو اشتباه میکنی.. یا دو قلو هست
2706