2733
2734
من 24 روز پیش زایمان طبیعی داشتم امروز دیگه بخیه هام تمومش افتاد خداروشکر اما شکل اونجام عوض شده یعنی خیلی بازه هنوز مال شما هم همینطور بود چقدر طول کشید تا به حالت قبل برگشت ؟؟
خدا جون خودت مواظب هدیه ای که به ما دادی باش ممنون از لطف بیکرانت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سزارین بودم اما ببین بالاخره یه چیزی ازین تیکه رد شده اما به مرور جمع میشه نگران نباش. مثل شکم ک اولش بزرگه به مرور جمع میشه. من با اینکه سزارین بودم ولی نسبت به قبلم فرق کردم از نظر ظاهری
2728
وااای یکی دیدم در حال زایمان طبیعی دور از جون مثل جسد شده بود رنگش کاملااا پریده بود وحشتناااک بووود شوهرم گفت اگه اسم طبیعی بیاری طلاقت میدم چون جفتمون از دیدن زنه تو اون حالت وحشت کرده بودیم تازه بستریش نمیکردن میگفتن تا 5سانت نشه بنده خدا جلو مردم جیغ میزد....دیگه اسم طبیعی میاد سکته میکنم
2738
احساس میکنم یکی از بخیه های بیرونی اون پایینش اون اوایل باز شد و الان همونجوری جوش خورده یعنی میتونه اینطوری باشه ؟
خدا جون خودت مواظب هدیه ای که به ما دادی باش ممنون از لطف بیکرانت
2706