2737
2739
خانوم خوشگلا کسی پوستشو میکرو نیدلینگ یا میکرودرم کرده؟ راضی بودین اثر داشته؟ من میخوام برم انجام بدن به نظرتون تا عید اثرشو نشون میده؟/
سرمون گرم بود ما دوتایی جمعمون جمع بود... حالا جمع دو نفره ما داره سه نفره میشه...حس عجیبیه...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اره سارا جون مرحله اول هفته ای یکبار 4 جلسه باید بری مرحله دوم 3 ماه بعد من میخوام مرحله اول رو برم امیدوارم اثرشو نشون بده
سرمون گرم بود ما دوتایی جمعمون جمع بود... حالا جمع دو نفره ما داره سه نفره میشه...حس عجیبیه...
2742
اره عزیزم به من گفت 4 جلسه ماهی 1بار من رفتم مرحله اول خیلی درد داشت ولی خدایی خیلی خوب بود پوستم باز شده بود اصلا پوستم نیاز به کرم پودر نداشت با اینکه تازه مرحله اول بود ولی به دردش می ارزه
بیزارم از این کهنه خدایی که تو داری💜هر روز مرا تازه خدایی دگر هست
2738
نیدلینگ اگر اشتباه نکنم اسمش فراموش کردم شک دارم این باشه یا نه سوزن سوزن بود همش میکرودرم که درد نداره عزیزم ولی برو خیلی خوبه
بیزارم از این کهنه خدایی که تو داری💜هر روز مرا تازه خدایی دگر هست
گیسو کمند جان....من سه جلسه میکرونیدلینگ انجام دادم.. .امروز جلسه سوم بود...بین هر کدوم 1 ماه فاصله انداختم. ..برای برطرف کردن جای جوش....بلافاصله بعدش هم برام مزوتراپی رو شن کننده انجام میده. جایه جوشهام عمق کمتری پیدا کردن...البته زیاد هم نبود..... ولی از همه چیز بهتر اینه که دقیقا حس میکنم پوستم سفت و محکم شده....روزنه هاش بسته شده و شفافتره.... من تو کلینیک سمت سعادت اباد انجام دادم....اولین بار رو با تخفیف رفتم..ولی امروز جایه دیگه سمت آیت الله کاشانی انجام دادم... کلا چیزه خوبیه فقط اون نقاهت و زخم و زیلش یه چند روزی اذیت میکنه. .... درکل سواله دیگه ای داشتی در خدمتم. ... راستی رنج قیمت از 150 تو مان هست تا 300 تومان... من با تخفیف حدودا جلسه اول 50 دادم.....ولی سری های بعد 150
بین خودمان بماند، من کمی " دوستت دارم" زیر بالشم پنهان کرده ام ♥
2706