2703
2553
عنوان

سکسکه جنین...؟!؟!؟!؟

53832 بازدید | 28 پست
سلام خانمها و مامانها خوبین؟

یه سوال داشتم :
من ایشالله سه روزه دیگه باید برم برای زایمان همه چیزه نی نی سالم و طبیعیه ...ولی خیلی زیاد سکسکه میکنه یعنی تقریبا روزی دوبار هربارم نیمساعتی طول میکشه و خیلی هم محکمه طوری که از روی لباسمم معلومه!!
بنظرتون طبیعیه؟؟؟ راستش امروز یه دفعه استرس گرفتم نکنه سکسکه نباشه و یه جور تشنج باشه؟!!!!!!!!!!! وااااای یکی کمکم کنه تروخدا
فرهنگ یعنی به خودت اجازه ندی هر حرفی رو هرجایی بزنی حتی تو محیط مجازی....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
طبیعیه. پسر منم روزی سه چهار سری اونم به مدت بیست دقیقه الی نیم ساعت سکسکه هایی میکرد که شکم من جلو عقب میرفت هههه. نگران نباش.
هر روز با دستورات آشپزی و شیرینی پزی سرآشپزباشی همراه باشید. http://sarashpazbashi.com
2714
ممنون و مرســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی بچه ها
خیالم واقعا راحت شد ایشالله که خدا نی نی های شما رو هم براتون حفظ کنه

منم خیلی دوست دارم ولی وقتی سکسکه هاش طولانی میشه اعصاب هردومون خورد میشه!!!!

بازم ممنون بچه ها
سلام عزیزم پیشا پیش تولد نی نی نازت مبارک و برای بارداریت لازمه خسته نباشید بهت بگم من هم الان تو هفته سی و هشت هستم دختر کوچولوم از ماه شش سکسکه میکنه از همون موقع هم روزی دوبار هر بار هم گاهی تا چهل و پنج دقیقه طول میکشه البته گاهی هم یک ربع بیشتر نیست اوایل وقتی دستم رو میزاشتم رو شیکمم حس میکردم سکسکه هاش رو ولی الان که عزیز دلم بزرگ شده کاملا از روی لباس هم معلومه همون اوایل که میدیدم مدتش خیلی طولانیه از دکتر و مامام پرسیدم گفتن دلیل سکسکه خوردن آب آمونیوتیک هست و اینکه سکسکه میکنه نشانه سلامتش هست یعنی دستگاه گوارشش داره بدرستی کار میکنه
مامان لیلا جون مرسی عزیزم اینکه نوشته بودی نشونه سالم بودنه دستگاه گوارششه رو خیلی خوشم اومدو کلی ذوقیدم!!

فرزان جون سکسکه هم عین همون تکوناست با این تفاوت که حرکتی نیست یه قسمت مدام یه حرکت ثابت رو انجام میده یعنی مدام بالا پایین ضربه میزنه ولی ثابت و پشت سرهم
2706