2726
پسرم یکسال و سه ماهشه،یکماهه شروع به راه رفتن کرده،خیلیم فضول شده،چون راه دوریم کسیم نداریم عید قراره برای اولین بار بره خونه فک و فامیلمون شه ستان،حالا موندم چطوری کنترلش کنم،همش باید دنبالش راه برم که دست به وسایل نزنه،واای تازه موقع سفره انداختن اینقد شلوغ کاری میکنه و دست به وسایل داهل سفره میزنه که دیونه میشم،استرسدارم
یه پسر دارم شاه نداره..صورتی داره ماه نداره...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم همین معزلو دارم.یه ساعت پیش دوستم اینجا بود.همه ی میوه ها را گاز زد ظرف آجیل هم وارونه کرد روی زمین.حالا من همیشه یه ظرف میوه رو زمین براش ءذاشتپ که چشم و دلش سیر باشه.ولی وقتی مهمونی میریم یا مهمون میاد اینطوری میکنه
عزیزم اینها استرس های شیرین زندگی هستند. خیلی خوبه که بچه سالمی داری که شیطنت می کنه. پس اول ریلکس باش و بدون که این اصلا مساله بغرنجی نیست و همه بچه دارها این شرایط رو داشتن و دارن تایم مهمونی هات رو کوتاه کن سعی کن سرگرمش کنی اگه وسیله جذابی داره همراهت ببر تا باهاش سرگرم بشه اگه شیطنت هاش هم در حد خراب کردن وسایل مردم و خسارت زدن نیست کاری بهش نداشته باش روی حرف و رفتار دیگران هم حساس نباش چون ممکنه بعضیا زیادی حساس باشند. دلخور نشو و این قضیه رو بزرگ نکن از حالا عید خوبی رو برای تو و خانواده ت آرزو می کنم
از کنایه ها نرنج! این مردم، کارشان کنایه زدن است عمریست به هوای بارانی می گویند: خراب!
شوهرم اگه بهش بگم مهمونی و دید و بازدید نمیام میگه تو بهونه میاری که خونه اقوام من نیای،وقتیم بچه ام فضولی میکنه مدام دعواش میکنه،موندم بخدا شبها دارم تصور میکنم قراره چه حرفهایی بشنوم و ...
یه پسر دارم شاه نداره..صورتی داره ماه نداره...
2706