2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میدونم مشکلتو میخام بدون یه بچه هم داری یا نه؟ من خودم بعد از سقطم دکتر حنطوش زاده ویزیتم کرد. ولی هیچ اطلاعی از پزشکا ندارم. قصد بارداری هم دیگه ندارم
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
من بچه ندارم. دیگه هم قصد بارداری ندارم. انقدر زجر کشیدم سر همون . دکترم بد نبود. مهربون بود
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
قبلا خونده بودم که بچه داری ولی مطمئن نبودم شکیرا اینهمه درد و سختی و تحمل میکنی برای یه بچه ی دیگه خدارو شکر که بهت یه بچه داده. به هر حال امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری
2706