2733
2734
هر جا میپرسم یا میگن خیلی بده یا میگن هزینش بالاست من نمیفهمم پس چرا میگن زایمان طبیعی رایگانه زیر 2 میلیون نیست بابا خیلی بی انصافن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تو بیمارستان دولتی رایگانه.من الان ماه آخرم بیماریتانی که میخوان برم طبیعی 5 تومنه.خوب معلومه پول خدمات و رسیدگیشون و تخصص بالای دکتراشون رو میگیرن.مثلا دانسجو نمیاد بالا سرت برش بزنه!
حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
2742
2740
فاطمه پریا جون تاپیکای بیمارستانای دولتی رو بخون من دیوونه شدم یکیشون میگه ناخن انترن پوست سر نوزادو کنده یکی دیگه میگه شکمشو عمیق پاره کردن و .... انقدر اینارو خوندم کلافه شدم
بیین عزیزم تو ایران هییییییچ وقت هیچییییی رایگان نمیشه حتی اگه دور از جون ادم بمیره و قبر نداشته باشه کسی نمیاد بگه ببریم چالش کنیم خاک تو سرشون با ایم طرح سلامتشون میری مطب دکتر واسه سرطان فقط ویزیتش ٦٥هزار تومنه اخه یکی نداره باید چیکار کنه؟؟؟؟؟
منو آذر صدا کنید😊
دوست منم تازگیا زایمان طبیعی کرده ۵تومن شده تو بیمارستان خصوصی
http://razavitv.aqr.ir/index/ یا امام ررضا.خدایا هیچ زنی رو در حسرت مادرشدن نذار.آممممییییین. خدایا هزاران مرتبه شکرت.
2706