2733
2734
من هفته 15 هستم از همون اولش درد واژن داشتم ........هنوز هم دارم بعضی وقتا دردش طوریه که تیر میکشه .........خیای نگرانم کسی تجربه ای داره............لطفا راهنمایی کنید
البته من سال قبل کوتاژداشتم که بعد کورتاژ این دردها شروع شد ولی هرچی عکس وسونو کردم دکتر گفت هیچی نیست..........ولی حالا تو بارداری هم این درد ادامه داره هم اذیت میشم وهم نگرانم میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
منم این مشکل را داشتم ولی چیزی نیست و ان شاءالله بچه ات صحیح و سالم به دنیا میاد ؛ من وقتی فعالیتم زیادتر میشد دردش هم شدید تر میشد طوری که فکر می کردم الانه که بچه به دنیا بیاد ولی وقتی استراحت میکردم دردش کمتر میشد ؛ حالا شما هم بیشتر استراحت کن و چیز سنگین بلند نکن ، پله یواش بالا پایین شو ؛ انشاالله که بهتر میشی
هر وقت در زندگی‌ات گیری پیش آمد و راه بندان شد، بدان خدا کرده است؛ زود برو با او خلوت کن و بگو با من چه کار داشتی که راهم را بستی؟ هر کس گرفتار است، در واقع گرفته ی یار است. ( حاج آقا دولابی)
عزیزم من هم که هفته 32 هستم تقریبا دو ماهی میشه که این درد رو دارم. هم تحقیق کردم و هم از دکترم پرسیدم، فهمیدم این دردی که من دارم به خاطر فشار روی لگن و باز شدن عضلات لگنه که مسئله مهمی نیست و طبیعیه. نمیدونم شما هم همین درد رو داری یا ممکنه ناشی از عفونت باشه. اگر احتمال عفونت در شما رد بشه احتمالا همین درده که طبیعی هم هست و خیییییییلیها دارن
برای منم پیش اومده ولی از ماه پنجم ششم تقریبا شروع شدکه دکترم گفت طبیعیه البته به قوی بودن عضلات کف لگن و واژن هم مربوط میشه دوست خواهر شوهرم هم با من بارداره و این مشکل رو نداشت چون سالهاست ورزشکاره و تو باشگاه مربی هست
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .
2706