2726
عنوان

اونایی که عکس رنگی از رحم گرفتن یا قراره بگیرن بیان تو لطفا سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 202977 بازدید | 308 پست
salam bacheha man raftam diruz ax rangi kheili dard dasht enghadr ke fk mikardam delam va kamaram va shekamam aslan hame jam dre monfajer mishe dashtam mimordam az hal raftam enghadr dard dasht taze lolehaye manam baz bod baste ham nabod ama kheili dard avar va vahshatnak bod.......
تو را تا بی نهایت دوست دارم تو را تا قلب دریا دوست دارم اگر روزی نباشم در این دنیای خاکی تو را در قلب خاک هم دوست دارم ..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من حدود 10 روز پیش عکس گرفتم از 2 روز قبل تا 2 روز بعدش با تجویز دکترهر 12 ساعت 1 داکسی سایکلین 100 مصرف کردم.قبل از عکس هم ( حدود نیم ساعت قبل) شیاف ایندومتاسین و ژلوفن خوردم. دردش هم قابل تحمل. صارم انجام دادن بدون بیمه 145 تومن شد.
خدایا،اگر مرا به دوزخ افکنی، به دوزخیان اعلام خواهم کرد که من تو را دوست دارم... ( مناجات شعبانیه)
2728
سلام من دیروز عکس گرفتم کلینیک دکتر احتیاط کار اصفهان. کمی درد داشت ولی قابل تحمل در حد پریود هیوتکس و اسید مفنامیک قبلش مصرف کردم و برای بعدش هم هر 12 ساعت یک داکسی سایکلین. هزینهش با بیمه شد 36 و داروها هم 28 هزار تومن

خوشحالم که رفتم چون هم خیالم راحت شد که مشکلی ندارم هم گفت سمت راستم یه گرفتگی کوچکی بوده که رفع شد
سلام منم بارسال عکس کرفتم برای قبل ای یو ای

به من قبلش یه شیاف داد یعنی همون جا که رفتم عکس بکیرم. بهم دادن وجیز دیکه ای ندادن واون روز که رفتم کفتن باید صبحانه کامل بخورم وتنها هم نرم وهمراه بایدمیبردم بارسال با تامین اجتماعی 76تومن شدمن اصلا درد نداشتم ولوله هام هم سالم بودن
اما اکثرا درد شدیدداشتن نمتونستن از جاشون بلند بشن ناله میکردن

دقت که کردم دیدم اونایی که لاغرن درد ندارن اما اونایی که تقریبا بدن بری دارن یا جاق هستن خیلی درد داشتن البته بعد ده دقیقه کم کم اروم میشدن به همین خاطر میکن باید همراه داشته باشیم

ایشالا که برا شما خوب بیش بره

البته من هر دو بار ای یو ای منفی شد بعدش ای وی اف کردم بازم منفی

خودم مشکلی ندارم وهمسرم واریکوسل داره البته اصلا ازمایش اسبرمش بعد عمل خوب بوده ودکتر میکفت وضع شوهرت خوبه نیازی به ای وی اف نیست طبیعی ادامه بدین میشه ولی نمیدونم جرا تا حالا قسمت نشده

الان من زیر نظر دکتر باکروش هستم یه سری از جدیدبرامون نوشته ببینم جی میکه ونظرش جیه

خدایا توکل به تو
مرداد جان بعد از عکس رنگی یکی دو روز لکه بینی داری ولی بعدش همون ماه منظورمه ، میتونی اقدام کنی.

خیلیها بعد عکس رنگی همون ماه مامان میشن، انشالهه شما هم میشی.

قبل رفتن میتونی مسکن بخوری.

دوستان نی نی سایتی شیاف دیکلوفناک هم استفاده کردن.

بعدش همون دکتر برات کپسول ضد عفونت میده. .. حتما بخور...

توکل کن به خدا و برو.
ﺧﺪﺍﯾﺎ ﻫﺰﺍﺭ ﺑﺎﺭ ﺷﮑﺮﺕ. ﺻﺪﺍﯼ ﻗﻠﺒﺶ ﻫﻢ ﺷﻨﯿﺪﻡ. ﺳﺎﻟﻢ ﺑﯿﺎ ﺑﻐﻠﻢ.
دوستانی که عکس گرفتین شما اون ماه که عکس گرفتین پریودتون تاخیر داشت؟؟؟ چند روز؟؟؟

من ماه گذشته عکس رنگی داشتم ولی هنوز پری نیومده ، سه روز گذشته از موعدش. باردار هم نیستم...

تجربه داشتید؟؟؟؟
ﺧﺪﺍﯾﺎ ﻫﺰﺍﺭ ﺑﺎﺭ ﺷﮑﺮﺕ. ﺻﺪﺍﯼ ﻗﻠﺒﺶ ﻫﻢ ﺷﻨﯿﺪﻡ. ﺳﺎﻟﻢ ﺑﯿﺎ ﺑﻐﻠﻢ.
عکس رنگی فوق العاده راحت و ساده بود. تو رو خدا بیاین هم را نترسونیم. من منتظر بودم زمان دردکشیدن برسه که گفتن تمام شد. چشمام داشت از جا در می اومد. البته دکترم به من گفت خیلی شجاع و آروم بودم ولی اگه کسی مثل من دردای پریودی را می کشه و تحمل می کنه بدونه این در برابرش صفره یعنی اسمش را نمی شه گذاشت درد.
2706