2726
عنوان

اونایی که عکس رنگی از رحم گرفتن یا قراره بگیرن بیان تو لطفا سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 203044 بازدید | 308 پست
من الان 18 پری هستم دکتر گفت دو تا سه روز بعد پاک شدن پری بعدی برم واسه عکس رنگی تقریبا میشه 10 آبان

یه سال و هفت هشت ماهه که منتظرم....ایشالا بعد عکس میرم واسه آی یو آی
باشه سمین جون من اگه قابل باشم دعات میکنم شما هم بیاد من باش

چرا عشق دوقلو...آز اسپرم رو میشه تو خونه هم با نزدیکی انجام بدین...بعد سریع نمونه رو ببرین آزمایشگاه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بازم اگه کسی هست و میتونه کمکی بکنه ممنون میشم بیاد پست بذاره

فقط خواهش میکنم دقیق بگین قبل و بعد عکس رنگی چه دارویی مصرف کردین با چه دوزی

من بعدا میام پستاتونو میخونم....قبلش ازهمه تشکر میکنم
سلام نیو لایف عزیز

عکس رنگی به این صورته که یه ماده رو تزریق میکنن به داخل رحم بعد عکس میگیرن تا بتونن بررسی کنن لوله ها بازه یا بسته

دردش هم اکثر اونایی که رفتن میگن در حد درد پریود اونم فقط چند دقیقه...البته قبلش باید یه مسکن بخوری..

منظورتو از درصد گیرایی نفهمیدم اما خیلیا که گرفتگی کوچیکی تو لوله ها دارن با عکس رنگی لوله هاشون باطز میشه و بعدش باردار میشن

هزینه اش هم فکر کنم حدود 50 تومن بشه...

پستای قبل رو بخونی بیشتر اطلاعات میگیری

راستی تو هم دکتر بهت گفته عکس رنگی بگیر؟...علتش چیه؟

کدوم شهری؟

من واسه قبل آی یو آی دکی گفته عکس رنگی بگیرم....البته 2-3 روز بعد پاکی فکر کنم12 ـ10 روز دیگه موقعش میرسه

التماس دعا
سلام سونیا جونم ممنون عزیز از این راهنمایی خوبت . شرمنده فکر می کردم خودت این راه رو رفتی و عکس گرفتی که مزاحمت شدم . ولی راهنماییت کامل بود . من از اصفهان هستم . 5 ساله که ازدواج کردم . 2 ساله اقدام کردم برای بچه ولی هنوز موفق نشدم تقریبا یک سال و نیم پیش لاپارا کردم امیدوار بودم جواب بگیرم ولی جواب که نگرفتم هیچ تازه دکی عتیقه ام داشت منو به کشتن می داد . دکترم رو عوض کردم گفت پرولاکتین شیرت بالاست اونو چند ماهی مداوا کردم گفت باید 8 دوره لتروزل بخوری بعد از این اگه نشد ای یو ای کنی تا حالا 7 دوره خوردم دیگه هم خسته شدم . سونیا جون نمی دونم حکمتش توی چیه . یه سری افراد اصلا بچه نمی خواند خدا بهشون می ده ولی ما که حسرتشو می خوریم این روزگارمونه . ولی بازم شکر راضی هستیم به رضای خودش . دلم برای شوهرم می سوزه جالب اینه که مشکل از منه ولی وای به حال اون روزی که کسی توی فامیل حامله بشه تا دو روز اعصاب شوهر بدبختم را می ریزم گل هم . اینم تقدیر شوهرمه دیگه
سلام نیو لایف عزیزم...خواهش میکنم

نیولایف جونم منم حدود یه سال و هفت هشت ماه هست که منتظر نی نی ام...شوشو یه ذره مشکل داره خودمم قراره تا چند روز بعد برم آز هورمونی و سونو تا ببینم وضعیتم چه جوریه

امیدوارم خدای بزرگ لطفشو شامل حال هممون بکنه و هر چه زودتر حس قشنگ مادر شدن رو تجربه کنیم

میدونم سخته اما سعی کن با این مسئله منطقی برخورد کنی و شوهرتو ناراحت نکنی...چون نه تنها دردی دوا نمیکنه بلکه شما رو از هم دور میکنه....بسپارش به خدا مطمئن باش به موقع اش نی نی میاد

2706