2726
عنوان

اونایی که عکس رنگی از رحم گرفتن یا قراره بگیرن بیان تو لطفا سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 203044 بازدید | 308 پست
سلام بچه ها من عکس رنگی انداختم متوجه شدم که رحمم کج متمایل به سمت چپ هست کسی همچین مشکلی داشته تا بحال؟؟؟؟
خدایا میدونم تو فقط من رو نداری ولی من فقط تورو دارم پس تنهام نذار کمکم کن که یک لحظه بی تو نمونم... خدایا راضیم به رضای تو که اگر بخواهی سنگی رو به مویی بند میکنی و نخوای به کوه بند نمیکنی....
بچه ها تو رو خدا حتما قبل عکس رنگی یه آزمایش خون بدین که باردار نباشین یه وقت. چون تو بعضی از بارداریهای طبیعی یا خارج رحمی ممکنه مثل همیشه پریود بشین ولی واقعا باردار شده باشین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عکس رنگی ساده تر از اون چیزیه که فکر میکنید
البته خیلی ها هم بعد از عکس باردار شدن درسته اما این عکس برای مشخص شدن وضعیت رحم لوله ها هستش
هیچ دارویی هم نمیخواد
اما اگر لوله هات بسته باشه یه فسقل درد داره
اصلا نترس
برو در پناه خدا
سلام من مدت 4 سال هست باردار نشدم از داروهای زیادی استفاده کردم اما نظر دکتر افلاطونیان و بیشتر دکترها این بود که کم کاری تخم دان دارم هر چی دارو میخورم خوب نمیشم حالا عکس رنگی انجام بدم بهتره و زودتر جواب میگیرم یا لاپاراسکپی البته دکترم در مورد عکس رنگی چیزی نگفته فقط گفته لا پارا حالا اگه شما تجربشو دارید کمکم کنید ممنونم مرسی منتظرم
خداااااایا شکرت امام رضا ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی من صدای قلب دخترخوشکلم شنیدم ان شاالله سالم و صالح بیاد بغلم......... ان شاالله خدا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح بده . اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم ..اللهم عجل لولیک الفرج...التماس دعا
2728
خوب مسلما گرفتن عکس رنگی خیلی ساده تر از انجام لاپاراسکپیه. من تجربه هردوش را داشتم.اول عکس رنگی را بگیر ببین چی نشون می ده. ممکنه اصلا نیازی به لاپاراسکپی نباشه.
آخی زهره جون این اولین پستت بود؟
سلام
منم عکس رنگی گرفتم که خداروشکر سالم بودم و مشکلی نبود
درد هم داشتم اما نه خیلی یک ساعت قبل عکس مفنامیک اسید خوردم دردش قابل تحمل یک ربع طول کشید
کلا 10 دقیقه درد دااره بخاطر مایعی که با فشار تزریق میشه مثل درد پریودی من خیلی می ترسیدم منتظر درد خیلی خیلی وحشتناک بودم
فقط اینکه بعد از عکس هم مسکن بخورین من ساعت 4.30 عکس گرفتم وقتی اومدم خونه حالم خوب خوب بود همه تعجب کرده بودن منم دیگه مسکن نخوردم جز قرصای داکسی و متونیدازول ساعت 12 تا 1.30 شب درد وحشتناکی اومد سراغم که با خوردن ژلوفن و مفنامیک اسید اروم شدم و خوابیدم و تمام
برید نترسید ایشالا جواب می گیرید
البته خواهر من 3 سال پیش انجام داد و به طرز وحشتناکی درد داشت آخه لوله سمت چپش مادرزادی بسته بود اون بیشتر منو ترسوند و از حال من تعجب کرده بود شاید دردش بخاطر مسدود بودن لوله چپش بود در هر صورت الان یه دختر ناز 2 ساله داره پس به دردش می ارزید
یادمون نره زایمان هم درد داره مادر شدن بالاخره سختی داره برا همینه که می گن بهشت زیر پای مادران است
موفق باشید
خدای بزرگ و مهربونم مرسی که لطفت رو شامل حال من کردی پسر عزیزمو به خودت می سپرم حافظش باش [smiley]s/sm06.gif[/smiley] [smiley]s/sm06.gif[/smiley]
فقط و فقط رادیولوژی کاخ در فلستین جنوبی برید نه درد داره نه عفونت میاره کارشون بیسته یکی بود ازترسش دوسال این عکس رو نگرفته بود وقتی اونجا اومد گفت جقدر راحت انجام دادن. الهی خیرببینن
یافته های جدید تجربیات شوشو : شکست پی در پی مقدمه ای برای پیروزی + یک نسخه طالیی برای تقویت اسپرم
پیشنهاد میکنم حتما این مطالب رو بخونین تا خدایی نکرده بعد یه مدت درمان ، دوباره آز شوهرتون افول نکنه
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=529160&PostID=29971653#29971653

خـداونــــــــدا ، عجیب به آغوشت از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام ، نوازشت را از ما نگیر! @@@@@@@@@@@@@@@@@ تاپیک نتیجه نهایی تمام تجربیات و تحقیقات من: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1135224
سلام به همگی بچه ها بالاخره رفتم عکس رنگی از رحم انداختم اما خدایی انقدر که می گفتن درد نداشت البته برام آمپول هیوسین زد و خودم هم ژلوفن قبلش خورده بودم دردش فقط در حد معاینه بود من رفتم بیمارستان جم خیلی پرسنل خوب و ماهی داشت صبح ساعت 10 رفتم تا داروهام و گرفتم و کارم و شروع کرد شد 10:45 کارم و که شروع کرد کلا 10 دقیقه شد بعدش یه ربع هم طول کشید تا جوابش آماده شد خدا رو شکر نرمال بود
خدایا خییییییییییییییلی خسته م کمک م کن.................
من سال 87انجام دادم و خیلی درد داشتم وحشتناک بود البته اونموقع کسی به من نگفته بود مسکن بخورم یکی از علتهای دردش هم این بود که دکترش مرد بود و من نمیدونستم قراره چکار کنه انقدر درد داشتم وقتی اومدم بیرون شوهرم میگفت چت شده و خونریزی هم داشتم یکروز ولی دردش هم همون روز خوب شد فقط رفتم خونه استراحت کردم
Lilypie Third Birthday tickers
بهتره در مورد مصرف آنتی بیوتیک از دکترتون سوال کنید در ضمن عکس رنگی یک نوع درمان هم هست چون بعضی از گرفتگی های لوله ها را با فشار مایع حاجب باز میکنه به یک روز استراحت و مصرف مسکن هم احتیاج داره امیدوارم همه خانمهایی که دلشون بچه میخواد خدا به زودی این نعمت رو بهشون عطا کنه
بچه ها میشه جاهاییکه رفتین عکس رنگی گرفتین و بعد بردین پیش دکترتون و گفته کیفیت عکس خوبه، برخورد خوبی باهاتون داشتن و تمیز و خوب بوده رو معرفی کنین. خیلی از دوستان من تو تاپیک بیماران خانم دکتر معصومه یونسی، در مورد عکس رنگی میپرسن و ما اصلا نمی دونیم کجا رو معرفی کنیم. ممنون از همه دوستان دلسوز باور کنید همین خوبیها می مونه
الطَّیِّباتُ لِلطَّیِّبینَ وَ الطَّیِّبُونَ لِلطَّیِّباتِ { زنان پاک از آن مردان پاک و مردان پاک از آن زنان پاکند} نور - 26
2706