2726
سلام,لطفا اگه کسی همچین تجربه ای داشته بگه که آیا بارداری سالمی داشته؟ و دلیل سقط هم بگید که بارداری پوچ بوده یا مشکل جنین
تمام دنیا یه طرف دختر یکی یدونه م هم یه طرف 💗👼💗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بعد از سقط حداقل تا سه ماه باید جلوگیری باشه،حتی دکتر من گفت طبیعی ریسکش بالاس از یه روش دیگه استفاده کن یه موقع باردار نشی
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
گیلاس جون یکی از فامیلامون بلافاصله بعد سقط رفت اقدام وباردارشد والانم یه ساله نی نیش بدنسا اومده،آخه تو فامیلامون میگن بعد هر بارداری یا سقط رحم تر وتازه ست وتخمکهای بیشترو تازه تری تولید میکنه بهمین خاطرم بعد بارداری،زنهای حامله که وضع حمل کردن زودتر از بقیه آمادگی دوباره باردارشدن رو دارن
الله الله کنی به الله میرسی!
آخه اصلا کاره عقلانی نیست،اگه بد نبود که تمام پزشکا منع نمیکردند!!!! مثلا کسی که کورتاژ شده آندومترش تا دوبار پوریود باید بریزه تا زخماش درمان شه،با این شرایط باز باردار شه ریسک شقط خیلی میره بالا! اما اگه یمی اتفاقی بشه دیگه چیکار میتونه بکنه طفلک باید مطلقا استراحت کنه و مدام تحت نظر دکتر باشه
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
حرف ریحانه کاملا درسته ،منم دکترم گفته بوذ شش ماه بهد اقدام کن اما گفتم عجله دارم گفت سه ماه بعد ،اما من اصلا فکر نمیکردم به این راحتی باردار بشم چون تنبلی تخمدان داشتم و بارداری قبلیم که سقط شده بود با کلی نذر و نیاز بود
Lilypie First Birthday tickers
2706